Wersja do druku

4 strony: < 1 2 3 4 >

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Korzystając z okazji że odpowiadacie na moje wszystkie pytania zapyta o coś jeszcze. Czy to prawda ze można kupić materiały za ok. 10 zł /m ? Byłam kilka dni temu w jednym sklepie i w sumie ceny zaczynały sie od 24 zł
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
MOzna, zdarzaja sie nawet po 6 zlotych za mb. Duzo zalezy od sklepu. JA u siebie w koninie mialam taki bardzo drogi sklep, gdzie ceny to tak od 20 sie dopiero zaczynaly.
Potem otworzyli sklep Jez igiełka - sieciowka, są w calej Polsce.Tu masz link w jakich sa miastach http://jezigielka.pl/sklepy.php

Potem otworzyli hurtownie ale na pocxzaktu tkaniny tam byly dosc drogie. Ale ostatnio coraz wiecej tanich mozna spotkac.
Trzeba szukac, dowiadywac sie poczta pantoflową.

Jeszcze jest internet.
Bardzo tanie tkaniny od Eliny ( choc ja mialam problemy z dostarczeniem paczki, ale tkaniny są dobre jakosciowo)
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=17835666

Jest sprzedawca artex8
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=2502511

Wiecej informacji na ten temat masz w wątku odnosnie sprzedajacych w necie. Tam sobie tez opinie mozesz przeczytac.

--- Ostatnio edytowane 2012-02-20 21:00:59 przez monikowo ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
O matko tak tanio :)? W zwykłym miejskim sklepie czy w internecie ?
Na razie nie znam się na nazwach materiałów wiec wolę wszystko dotknąć :D:)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
serdecznie dziękuje :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
O matko tak tanio :)? W zwykłym miejskim sklepie czy w internecie ?
Na razie nie znam się na nazwach materiałów wiec wolę wszystko dotknąć :D:)
No ja tez wole dotknac. Kupilam tkaniny u eliny i u artexa, ale chyba jednak wole ze sklepow stacjonarnych.
Wiesz, z cena tkaniny to jest tak, ze pewnie duzo zalezy od jakosci. Ale ja mysle, ze na poczatek to warto kupowac jak najtansze i sie na takich uczyc szyc.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
W zeszłym tygodniu wpadła mi w oko panterka cudowna za 34 zł Wydaje mi się że to bardzo dorga ale cały czas chodzi mi po gowie, aż ją mam przed oczami :)
Tak sobie myślałam myślałma i chyba pojadę ją kupić i uszyję marynarkę z burdy którą ma 2 kropki trudności :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
2 kropki to znaczy ze jest w miare łatwa.
Wiesz, ja tez mam czasem tak ,ze widze jakis cudny material, ale drogi. I sie czasem skusze...
A w ktorej Burdzie i jaki nr zakietu?

--- Ostatnio edytowane 2012-02-20 21:19:45 przez monikowo ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
w najnowszej, 2/2012 numer 101
będę musiała wymyśleć jak go zapinać ;/
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
NIe mam tej Burdy, ale bylam na stronce i widzialam go. Fajny, prosty, cos w podobie do tego z papavero, tylko bez zapiecia i na dole nie ma paska doszytego.
A czy on czasem nie jest na niskie kobietki?
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Tak, jest na niskie a ja własnie mam 160 :)

4 strony: < 1 2 3 4 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.