Wersja do druku

Avatar użytkownika
Niespodzianka
CHCIAŁEM NAPISAĆ ILE TO FACETÓW JEST ZAREJESTROWANYCH
1 WOJTEK pierwszy Z WARSZAWY z dnia: / OD SAMEGO POCZĄTKU-WASZ IDOL/
2 SZWAMBRANIA zarejestrowany z dnia 01.03 10r utworzył wątek: " USZYCIE MARYNARKI"
3 MATTI z dnia 19.03.10r utworzył wątek:"Witam Wszystkich"- czy da się zwężyć takie spodnie?
4 Ja- Arthur z dnia 31.03 10r wątki- różne
5 WOJTEK23 z dnia 09.04.10r utworzył wątek-WITAM
6 ARTUR z dnia 19.04 10r z U.K. utworzył wątek: "Strony z tłumaczeniem słów używanych w krojeniu odzieży na język angielski"
To jest znak rozpoznawczy dla WASwszystkich, chyba, że się mylę- ale to MADZIA/ SUS rozczygnie- prawda?
Biedaczka za dużo ma problemów na głowie przed ślubem, tak, że nie stwarzajcie jej problemów!:p:p:p:p:p:p:p
Po to utworzyłem wątek, żebyście wiedzieli kto z facetów jest zarejestrowanych na tym forum.:)
A jeśli jesteś facetem, to serdecznie zapraszam i dołącz do forum. Każda kobitka będzie się cieszyła z nowego "mięsa"
TO MOŻE TY POMOŻESZ KAŻDEJ W SZYCIU/ŻYCIU
POZDRAWIAM Forumowiczów
ArthurB-)
________________________________________________________
  
Artur


Wiadomość skomentowana przez Susanna :
Ta wiadomość została przeniesiona z kategorii PROBLEMATYCZNIE.
Avatar użytkownika
Niespodzianka
Można by tu zacytować naszą pieśniaczkę Danutę Ring
GDZIE CI MĘŻCZYŹNI?
Chłopy, szacowni krawcy /i nie ważne czy amatorzy, czy zawodowcy/ pokażcie się na tym forum
W imieniu własnym i kolegów ZAPRASZAM
Nie ma czego się bać- tu Wszyscy są po to, żeby sobie nawzajem pomagać. Grono, które tu się znajduje nie gryzie,
BABKI są miłe, sympatyczne i z pazurem, a na dodatek każda jest ładna,bo nie ma brzydkich kobiet.
Odkryj się na tym forum.

WCHODZISZ W TO?- nie marnuj czasu!
POZDRAWIAM
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Administrator
BABKI są miłe, sympatyczne i z pazurem, a na dodatek każda jest ładna,bo nie ma brzydkich kobiet.
Odkryj się na tym forum.

Art tylko czasem wina brak :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.