Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Prosze o linki lub osoby sprzedajace tanie ,dobre nici :)do szycia maszyniwego
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja zapytam jakie to są dla Ciebie dobre?
Jakie ilości Cię interesują?
Mogę dostarczyć. Potrzebuję tylko więcej informacji.

--- Ostatnio edytowane 2012-02-27 09:01:57 przez graginka ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Kupowałam u tego sprzedawcy nici do overlocka - jak najbardziej polecam :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
A czy te nici sa TYLKO do owerloka,bo ja mam zwykla maszynke Singierka. Pytam sie bo jestem laikiem w tych sprawach.
U nas w pasmanteri ceny MAKABRYCZNE np.szpulka do nici plastikowa sztuka 2 zł!!!! A nici po 3,80!!!!

Susanna a czy te nici z linka nie sa az tak złej jakosci?
http://allegro.pl/polski-zestaw-nici-25-szpulek-po-500m-gratis-i2123078492.html
Avatar użytkownika
Administrator
Asiu te nici z linka ITY nadają się tez do zwykłych stębnówek ale one są w takich dużych szpulach. Musiałabyś je "przewijać" na mniejsze szpulki pasujące do maszyny :)

Nic z Twojego linka są jak najbardziej OK, kupuję taki z Adrii, Areny czy jakoś tak. Szkoda, e sprzedawca nie wymienił nazwy producenta.

O tu masz też dobre nici z Areny w miarę korzystnej cenie -> KLIK

--- Ostatnio edytowane 2012-02-27 12:25:27 przez Susanna ---
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Slicznie dziekuje ,faktycznie niedrogie.
A ten sprzedawca z twojego linku ma takze takie nici
http://allegro.pl/nici-talia-120-200-m-ariadna-promocja-i2151548964.html
Te nici sa pewnie do szycia delikatniejszych tkanin?
czym róznia sie te dwa rodzaje nici ? Bylabym wdzieczna o porownanie :)

ps.dzisiaj zalamalam sie jak zobaczylam ceny tkanin dzieciecych,bo chcialam coreczkomposzyc poszewki na poduszki i jaski-w koncu zakupilam w SH dwie zaslonki uszyte z bawełny poscielowej ze wzorkiem laleczek barbie :) za 22 zł i bęąda z tego 2 poszewki na podzuszki i 4 na jaski :):)
ladne te firanki-aż szkoda pociać ale córki juz skaczą z radosci ze jaski nowe będą miały :)
Avatar użytkownika
Administrator
Nici mają taką samą grubość - 120. Różnią się długością: na jednych jest 500 m a na drugich 200. Osobiście zawsze kupuję "pięćsetki" :) Myslę, ze spokojnie poradzą sobie z delikatnymi tkaninami. Sama szyje nimi także firanki, zasłony, muślin itp.

Pomysł z zakupami w SH - trafny. Można cudeńka poszyć z zasłon :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
No zwykłe tkaniny na allegro mozna tanio zakupic ale dla dzieci sa drogie i sie nie oplaci,bo wyjdzie drozej niz gotowa zakupiona posciel :)
Ze w tym temacie napisze ,ze jakos zmartwiłam sie stopkaą do sciegu krytego -chyba mama musi mi pokazac bo jakos marnie mi wychodzi i nawet nie wiem do czego taki scieg zastosowac(stopka ze srubka :) )
Ale musze zakupic stopke do owerloka bo taka poczatkujaca jestem ze jakos nie moge dobrac ściegu na stopce zwyklej aby wykonczyc tkanine.Probowalam obrebic material zygzakiem ale boje sie ze po kilku praniach zacznie sie siapic.
Chcialam posciel obrebic zygzakiem i potem zszyc material sciegiem prostym :) ale chyba poczekam na stopke owerloka :)
Taka bieda w kartuzach ze stopki musze zamowic na allegro lub u Lucznika :( bo do gdanska 1,5 godz autem :)

--- Ostatnio edytowane 2012-02-27 12:52:52 przez asiara73 ---
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Nic się strzępić nie będzie. Nie ma takiej opcji.

Obszycie poszewek ściegiem owerlokowym zajmie ci pewnie z godzinę ;-)

O tym, jak używać stopkę do ściegu krytego, było już na forum. Rysowałam Korze, jak złożyć materiał...

Ania

________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.