Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sus u Ciebie tak wszystko szybko się dzieję, już masz wszytsko kupione, Pan Młody już ma garnitur- to bardzo dobrze. Zazdroszcze Ci... ale tak pozytywnie:) :*
u mnie sprawa wygląda trochę inaczej, Pan Młody jescze nie ma garnituru, butów itp., ja nie mam sukienki (od 14.05.10-zacznie się dopiero szyć), nie mam biżu, nie mamy obrączek i ... ohhh zaczynam się denerwować.
Za to mam już buty, które wydają się bardzo wygodne i są prze prze śliczne i będę mogła je nosić po ślubie.

Plany na garnitur dla Pana Młodego-prosty, klasyczny, czarny, lekko błyszczący, biała koszula, ciemny krawat. Ja będę miała białą sukienkę i łososoiowo-biało-malinwy bukiet i takie podobny makijaż. Mam blond włosy i myśle, że taki ciepły makijaż będzie odpowiedni.

Sukienka na poprawiny wyglądać będzie tak http://www.misspolonia.com.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=832:miss-polonia-2009-na-targach&catid=47:aktualnoci chciałabym znaleźć materiał w podobnym kolorze, chodzi dokładnie o sukienkę z bufkami chyba z muślinu.
a więc jaka koszula dla Pana Młodego?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A tutaj już nikt nie zagląda?:) Kupiłam materiał w kolorze śmietankowym. I Jaka koszula dla Pana Młodego? Ja kompletnie nie mam pojęcia jaki kolor byłby odpowiedni
Avatar użytkownika
Administrator
Monko ile razy zabierałam się do odpisania - zawsze coś przeszkodziło :/

Faktycznie pan młody wybrał garnitur od razu, tylko przymierzył 2 marynarki i już dalej nie szukaliśmy :D Ale z nim to tak zawsze. Im mniej chodzenia po sklepach tym lepiej :D
Brakuje koszuli, butów, innej kamizelki i wielu innych rzeczy.
No widzisz Twoja sukienka będzie się już niebawem szyć a mi krawcowa pomyliła terminy i była świecie przekonana, że mamy ślub w sierpniu :/ ale byłoby...
Widzę, że też idziecie do przodu :) Spokojnie ze wszystkim zdążycie. Myślę, że do blond włosków makijaż w ciepłych kolorkach będzie najodpowiedniejszy. Byleby nie był za mocny.

Sukienka na poprawiny PRZEŚLICZNA!! Te rękawki - urocze :)Ajajaj będziesz pięknie wyglądać :)
Jeśli kupiłam materiał śmietankowy (w takim kolorze będę miała suknię ślubną) to koszula Pana Młodego tez śmietankowa. Nie czystko biała bo Twoja sukienka będzie wyglądać na "brudną" :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Niespodzianka
...chyba jestem już ślepy,żeby przeoczyć taki fajny wątek-sorry

Moje spostrzezenia są takie:
Cały ten "savoire-vivre" to do banii Takie coś może być stosowane wg. mnie tylko w dyplomacji i polityce
Uważam i tu nie jest ważne kto ma jaką religię,że jeśli jesteś uprzejmy, miły do każdego to, to samo wróci do ciebie-prawda?

Myślę,że w każdej relgii jest tzw.10 przykazań I jeśli by ludzkość stosowała się do nich, to byśmy mieli raj na ziemi
Ale nie- w pogoni za kasą zapominamy o najważniejszych wartościach.Owszem chcemy zaspokoić ludzkie potrzeby,chcemy się lepiej wszyskim pokazać, chcemy mieć ładny dom itd.ale po co?
Nie wydaje Wam się, że stajemy się coraz bardziej wygodni a przez to nudni?
Powiem tylko tyle- do grobu nie zabierzesz bogactwa.A rodzina co powie?- Czemu tak mało uskładał?

A jakie są Wasze opinie na ten temat?
________________________________________________________
  
Artur


2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.