Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziewczyny, proszę Was o opinię dotyczącą mojego pomysłu na życie.
Chciałabym organizować w Warszawie cykliczne weekendowe kursy krawieckie, gdzie każdy chętny miałby możliwość nauczenia się krawiectwa od podstaw: od obsługi maszyny po uszycie czegoś prostego (na początek). Wiem, że w Warszawie brakuje tego rodzaju kursów, ale trudno mi przewidzieć czy byłybyście nimi zainteresowane. Zanim je zorganizuję chciałabym wiedzieć co o tym myślicie.
Może same jesteście zainteresowane tematem i możecie podpowiedzieć jaki zakres kursów najbardziej odpowiadałby Waszym potrzebom. Czy zapisałybyście się na niego lub znacie osoby, które interesują się krawiectwem, ale nie wiedzą gdzie można się go nauczyć. BARDZO liczę na Wasz odzew. Piszcie proszę na forum lub wyślijcie mi maila na adres: [email protected]. Będę bardzo wdzięczna za każdą opinię.

--- Ostatnio edytowane 2012-02-28 16:01:54 przez kanick ---
Wiadomość skomentowana przez Susanna :
Ten wątek został przeniesiony z kategorii REGULAMIN FORUM.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Mimo iż nie jestem z Warszawy to myślę, że to jest fajna rzecz.
Sama ciągle myślę o kursie ale nie szycia. Chciałabym się nauczyć sama robić wykroje i przerabiać podstawowe formy na coś bardziej wymyślnego. Wiem,że takie kursy są i mam nadzieję kiedyś (mam nadzieję nie długo) skorzystać z takiego typu szkolenia.
Ogólnie pomysł popieram!:):):):)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Cieszę się, dziekuję za opinię i życzę szybkiego zrealizowania planów szkoleniowych.:)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Pomysł świetny ! Akurat dzisiaj przypadkowo tematem na uczelni było szycie (zaczęło się oczywiście ode mnie) i co się okazało? Że co druga dziewczyna chciałaby nauczyć się szyć, tylko nie mają od kogo. Niektóre mówiły, że skorzystałyby z kursu, ale o tym jeszcze by zdecydowała jego cena.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Bardzo mnie cieszy takie zainteresowanie. Ciekawa jestem czego dziewczyny oczekiwałyby po takim kursie i czego konkretnie potrzebują. Wiem, że każda byłaby pewnie na innym poziomie zaawansowania i dlatego program trzeba by uśrednić i dostosować do potrzeb wszystkich. Na początek chciałabym zorganizować miesięczny kurs dla początkujących w soboty lub niedziele, po 4-5 godz. dziennie. Czy mogłabyś podpytać dziewczyny jaka cena byłaby dla nich do przyjęcia? Jeśli możesz zostaw mi swojego maila, żebym ewentualnie miała się z kim kontaktować, jeśli kursy dojdą do skutku. Pozdrawiam Cię serdecznie.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Miałam na myśli tak ogólnie kurs szycia jako dobry pomysł. My jesteśmy z całego kraju, tylko w czasie studiów przebywamy w Poznaniu, więc raczej byśmy osobiście nie uczestniczyły w Twoich kursach. Przepraszam jeśli wprowadziłam Cię w błąd.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kanick, jesli chcesz zorganizowac kurs krawiecki i szukasz tutaj osob, ktore by sie na niego zapisaly, to po prostu to napisz.

Tu jest sporo osob, ktore dopiero zaczynają, sa tez osoby, ktore nie szyja, ale podglądają.
Wiec pewnie jakas grupa by sie znalazla.
Pytanie tylko ,czy Ty jestes osoba, ktora ma doswiadczenie krawieckie i czy potrafisz wiedze przekazac.
Z tego co obserwuje u siebie, to najlepiej dziala poczta pantoflowa. Czyli ktos byl, polecil innym, przyprowadzil kolezanki. To jednak jest pewnego rodzaju hobby.

Jesli dla osob poczatkujacych, to pewnie na poczatek obsluga maszyny. A potem to konstrukcja wykroju na prosta spódnice i bluzke. Moze jeszcze spodnie.
Co do ceny, to podejrzyj konkurencje. Jesli bedziesz miec u siebie w mieszkaniu, to juz taniej, bo nie trzeba placic za lokal.





--- Ostatnio edytowane 2012-02-29 21:38:39 przez monikowo ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Na razie chciałabym tylko zobaczyć czy takie kursy cieszyłyby się zainteresowaniem, ale dziękuję za dobre rady.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Beniu, nic nie szkodzi, dzięki za dobre chęci.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Na razie chciałabym tylko zobaczyć czy takie kursy cieszyłyby się zainteresowaniem, ale dziękuję za dobre rady.
Mysle, ze zapotrzebowanie jest.
Fajnie byloby stworzyc jakies portfolio rzeczy, ktore np sama uszylas. Jak sie cos widzi, to lepiej dziala na wyobraznie:)Dziala wtedy taki efekt stadny, czyli ja tez tak chce::))

--- Ostatnio edytowane 2012-02-29 21:55:56 przez monikowo ---
________________________________________________________

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.