Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziewczyny, proszę Was o pomoc! Oddacie na mnie głos? Trzeba kliknąć "Podoba mi się" pod wpisem. Moja stylizacja znajduje się >>TUTAJ<<
Portal szafa.pl ogłosił konkurs na stylizację a`la Coco Chanel.
Biorę w nim udział- na potrzeby konkursu uszyłam "małą czarną" - konkretnie jest to spódnica ołówkowa i tunika z falbanką, ale mam nadzieję, że wygląda jak sukienka :)




Niestety trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem, ale może któraś ma już tam konto (ewentualnie chce dołączyć do społeczności szafy:)

Za każdy głos, ale i opinię na temat mojego dzieła, będę bardzo wdzięczna.

--- Ostatnio edytowane 2012-03-06 16:35:09 przez nyryly ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
bardzo mi się podoba... prześlicznie wyglądasz...
dziewczyny być może mają tam blogi, nie wiem...
osobiście nie mam, i nie lubię tego miejsca za bardzo, czytam czasem ale nie podoba mi się atmosfera "szafy", chamskie odzywki i komentarze...
powinni tego bardziej pilnować...
niektórzy czy trzeba czy nie trzeba plotą trzy po trzy oby tylko dociąć, to nie jest klimat dla mnie:)
życzę powodzenia :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
zalogowałam sie i ZAGLOSOWALAM. FAKT tam to jadą jednem na drugiego :(:(
zazdrosne babsztylki :):rotfl:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
próbowałam tam się zarejestrować ale link do aktywacji przysłali do nie istniejącej strony :wnerw:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Cudna mała czarna.

*****
http://anecioweszycie.blogspot.com
Avatar użytkownika
Świeżynek
Fakt, od dłuższego czasu zaroiło się tam od awanturnic, zazdrośnic i oszustek. Ja swoje konto mam już od kilku lat - dawniej było tam o wiele lepiej.
Dziękuję, za komentarze i głosy (a także próby ich oddania;d)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
no zagłosowałam i ja, choć pewnie więcej konta nie użyję...bardzo mi się podoba:)
poczytałam komentarze, i zmotywował mnie ten w którym podobno kapelusz i dekolt za duży :D weszłam na stylizację tej pani a tam do dopiero "piękności"- naprawdę nie wiem jak tak można krytykować sobą nie wiele reprezentując :zly:, razi mnie takie coś okropnie...
uważam że zasługujesz na głosy
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
no zagłosowałam i ja, choć pewnie więcej konta nie użyję...bardzo mi się podoba:)
poczytałam komentarze, i zmotywował mnie ten w którym podobno kapelusz i dekolt za duży :D weszłam na stylizację tej pani a tam do dopiero "piękności"- naprawdę nie wiem jak tak można krytykować sobą nie wiele reprezentując :zly:, razi mnie takie coś okropnie...
uważam że zasługujesz na głosy
Bardzo Ci dziękuję :)
Również z ciekawości weszłam na bloga dziewczyny, która zostawiła mi ten komentarz... i aż korciło mnie żeby coś napisać. Ale myślę - nie! Nie będę równie wredna co reszta szafiarek :D
O dziwo zależy mi raczej na II alb III miejscu,bo można wygrać dowolnie wybraną sukienkę ze sklepu internetowego - przy zajęciu I miejsca nie, więc może uda mi się osiągnąć swój cel.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
trzymam kciuki :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
masz mój głosik :) życzę powodzenia
________________________________________________________

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.