Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam, posiadam zakład w pełni wyposażony oraz 30 letnie doświadczenie na rynku, gwarantuję szybką i kompleksową obsługę, posiadamy własny transport. Proszę o kontakt w sprawie uzgodnienia szczegółów zlecen jeśli będą Państwo zainteresowani./ Chetnie nawiąze stała współprace makowska magdalena 661669051 cena do negocjacji
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam,

szukam zakładu krawieckiego, który zrealizuje usługę konstrukcji według mojego projektu, odszyje wzory i uszyje serie składające się z kilku sztuk oraz jest w stanie wykonywać zamówienia indywidualne.

Mam zdefiniowane kryteria jakości, solidności wykonania (w tym czystości oddawanych ubrań) i terminowości. Szukam wykonawcy, który AUTENTYCZNIE zna się na krawiectwie i jest w stanie dostosować się do zaznaczonych wymogów.

Moja odzież to odzież dla kobiet, "do pracy" i "na weekend". Korzystam z tkanin polskich, chińskiego jedwabiu i włoskiej wełny (w tym kaszmir). Wszystkie ubrania (w tym spodnie) robione są na podszewce. Niezbędnym warunkiem zaakceptowania przeze mnie pracy jest idealne wykończenie (równe szwy, idealnie schodzące się ze sobą elementy wykroju, estetyka w wykończeniu (brak plam po kleju itp. czy zaciągnięć na jedwabiu). Znakomite skrojenie i wykończenie moich ubrań to znak rozpoznawczy mojej marki i musi być kontynuowany w kolejnych projektach.

Moja pracownia mieści się w Warszawie.
Współpracuję z zakładami krawieckimi w innych rejonach Polski korzystając z przesyłek kurierskich.
Jeżeli byłaby Pani zainteresowana nawiązaniem współpracy, to proszę o kontakt na [email protected] bądź pod nr tel. 502 041734.

Z poważaniem
Agnieszka Dachterska
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Musi wypalić współpraca, PROFESJONALNY ZAKŁAD + PROFESJONALNY PROJEKTANT !!!
Coś mi się zdaje że jeszcze usłyszymy o was :)

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.