Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam wszystkie fanki tego forum.
Co prawda rzadko tu bywam, ale podczytałam ,że szukacie dzianin z Teofilowa.

Ja właśnie rozpoczynam przygodę z handlem w sieci dzianinami.
Sklep internetowy jest jeszcze w "szlifowaniu " więc podpieram się zaledwie 3 dniowym blogiem.
Tam możecie obejrzeć ,zakupić, zamówić ( przywiozę na życzenie) dzianiny, frotę, pasmanterię, itd.
Towaru jeszcze nie wiele pokazałam ,ale stopniowo w miarę możliwości (czasowych)będę dodawała kolejne pozycje.

Wszystko jeszcze jest baaardzo świeże więc proszę o wyrozumiałość.

Adres bloga
http://szycie-moja-pasja.blogspot.com/

Adres meilowy
[email protected]

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli chociaż na chwilę zagościcie u mnie .Zapraszam

Pozdrawiam.

--- Ostatnio edytowane 2012-03-03 18:38:06 przez lape ---
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Już biegne po te dzianinki!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Jestem pod wrażeniem Twoich prac!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziękuję bardzo i jest mi niezmiernie miło,że gościłaś na moim blogu
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Jesio jakie piekne tkaniny :)
szkoda ze z tego poszewki na kołdre nie uszyje:rotfl:

A jak to jest z metrem bieżacym?? Metr szerokosc i metr długosc. Ale bela materiału jaka ma szerokość?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A jak to jest z metrem bieżacym?? Metr szerokosc i metr długosc. Ale bela materiału jaka ma szerokość?
Mam to samo pytanie.:)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dzianiny mają szer. około 150-160cm .

dzisiaj tak troszkę na łapu capu wklejałam to wszystko i pierwszy raz w życiu miałam do czynienia z blogiem więc są niedociągnięcia z mojej strony.

Kupując 1 mb otrzymacie kupon o szer tak jak pisałam około 150-160cm i dł 1m

Jeśli wybrałyście sobie jakiś wzorek to napiszcie wszelkie pytania i lecę z miarą i podam wymiary co do centymetra .

Niektóre frotki czy welury mają nawet szer 180-190 szerokości .Nie ma ich jeszcze na blogu ,ale myślę że za jakieś 2 dni zdążę dodać resztę .
Będą przecudne i baaardzo wytrzymałe nie farbujące i nie do sprania welury, ocieplana dzianina frotki itd

Będą też tańsze wersje dzianin z 2 gatunku lub w postaci kuponów resztkowych..

systematycznie będę focić towar i wklejać .
Dlatego proszę o wyrozumiałość


--- Ostatnio edytowane 2012-03-03 21:50:35 przez lape ---
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Już się nie moge doczekać kiedy zobaczę cały asortyment!!!Piękne dzianinki a napisz czy ta w biedroneczki pasowałaby na pidżamke dla dziewczynki?Czy nie jest zbyt gruba i oczywiście czy "oddycha"?Mój synek oglądał ze mną Twojego bloga chce tyle samo par spodni ile Ty uszyłaś swoim synkom no i te bluzy....takie tkaniny też będą?Szcególnie podobała mu się cała biała z czarnym motorem i czerwona!Cuda!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Z biedroneczek możesz uszyć zarówno piżamkę, podkoszulkę ale i bluzeczkę sukienkę.

Gotowe podkoszulki bawełniane tak myślę za ok. 2 tyg. będzie mozna kupić gotowe.


wszystkie dzianiny są w 100% bawełna- polska bawełna ( Teofilów)
To,że jest z dodatkiem lycry nie wyklucza bawełny .
A biała bluza z motorem jest uszyta z dresówki z lycrą
Tam są te same tkaniny na sprzedaż tylko w innych kolorach .To te po 30 zł .

Motor to prasowanka .Też znajdziesz na blogu do kupienia .Jest w wersji czarnej i biłej .
Tylko nie zdążyłam naprasować tych prasowanek ,żebyście mogły zobaczyć na gotowo ,ale uczynię to już nie długo .

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Piękne rzeczy szyjesz. Jestem pod wrażeniem - pełen profesjonalizm.
Materiały są piękne. Kiedyś na pewno się skuszę.

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.