Wersja do druku

3 strony: < 1 2 3 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ja wczoraj czy przedwczoraj zwrocilam uwage na ta kolekcje w Tchibo, zwiazana z szyciem, ale ceny mnie zniechecily, za kilka guzikow czy 4 tasiemki po 2 metry nie zaplace ponad 7 euro ;)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Często kupuję jak są przeceny ale zdarza się, że towar na którym mi zależało jest już wykupiony albo niedostępny w moim rozmiarze.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Helen ale to nie są zwykłe tasiemki czy guziki.... B-)
To kolekcje unikatowe. Raczej nie do dostania w typowych pasmanteriach.
1,50zł za ozdobny guzik, 3zł za metr ozdobnej taśmy to też nie są ceny jakoś specjalnie zwalające z nóg. Tym bardziej, że otrzymuje sie towar oryginalny we wzornictwie.
Oczywiście racja - w Lidlu taniej.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
O rety ale się cieszę - będę testować niektóre produkty ze sklepu tchibo związane z szyciem :)
Niestety nie będzie to stacja parowa :(
Gratuluje, tez bede testowac:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Helen ale to nie są zwykłe tasiemki czy guziki.... B-)
To kolekcje unikatowe. Raczej nie do dostania w typowych pasmanteriach.
1,50zł za ozdobny guzik, 3zł za metr ozdobnej taśmy to też nie są ceny jakoś specjalnie zwalające z nóg. Tym bardziej, że otrzymuje sie towar oryginalny we wzornictwie.
Oczywiście racja - w Lidlu taniej.
nie wiem jak to jest w lidlu z tego typu towarem, bo rzadko w nim bywam, a kupuje raczej przez internet - i guziki i tasiemki duzo ladniejsze niz te z tchibo ;) ale jest to, oczywiscie, kwestia gustu. Po zastanowieniu musze przyznac Ci racje, 1€ za metr tasmy to nie jest duzo, ale wzornictwo jednak, dla mnie, malo oryginalne.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
No tak ale Aire rozstała się ze swoim Sylwkiem:

http://tfurczy.blogspot.com/2012/06/bye-bye-silvercrest.html

ciekawe kto następny, Marchewkowa również oddała swego Sylwka do naprawy

http://www.marchewkowa.pl/2012/06/przygoda-przygoda-kazdej-chwili-szkoda.html
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A tak, rozstałam się z sylwkiem i jestem szczęśliwa z tego powodu ;)
ale od tego czasu patrzę na okazje lidlowskie bardziej sceptycznie

A propos prostownic do włosów - czasem jedno użycie wystarcza, żeby zniszczyć włos, wystarczy temp. powyżej 70 stopni a przecież prostownice grzeją o wiele bardziej. Termoochronne kosmetyki na wiele się nie zdadzą, włosy potrzebujące prostowania to zazwyczaj włosy skłonne do przesuszenia (taka jest specyfika fal/loków) i potrzebują przemyślanej, wszechstronnej pielęgnacji, włączając w to odpowiedni szampon, odżywkę, maski, ewentualnie wcierki do skóry głowy z witaminami. Wtedy jest większa szansa na zachowanie zdrowego wyglądu włosów.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
ciekawe kto następny, Marchewkowa również oddała swego Sylwka do naprawy

http://www.marchewkowa.pl/2012/06/przygoda-przygoda-kazdej-chwili-szkoda.html
Po 10 dniach przysłano mi nowego (pierwszy raz reklamowałam lidlowy sprzęt).

Z zewnątrz wygląda tak samo, ale chodzi zupełnie inaczej i jest cięższy. Wygląda na to, że zmienili wnętrzności w kolejnej serii.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Mam nadzieję, że mój też wytrzyma.
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Świeżynek
Szukam szukam i znaleźć nie mogę. I dziwię się, bo podejrzewałam, że na forum już ktoś podjął temat. Piszecie o sprzętach z Lidla wszelkiego rodzaju , a ja potrzebuję opinii na temat maszyn do szycia Silvercrest. Ostatnio jak je widziałam, wzbraniałam się przed jej zakupem, bo bublem mi "zalatywało", nie maszyną. Poszperałam w necie i znalazłam raczej przychylne opinie o nich. Jednak nie do końca ufam opiniom blogerek, bo nie wiadomo czy sponsorowane, czy też nie pomimo zapewnień że tak nie jest. Pytam Was Drodzy , czy ktoś posiada/używa? Czy maszyna podoła grubym materiałom (SKRACANIE SPODNI JEANSowych, SKÓRA) ? Czy warto wydać 300 (coś) zł, czy lepiej dołożyć 200 i zainwestować w firmę z większym stażem na rynku?? Dodam, że jestem początkująca ( nie jest to słomiany zapał!) chce wydać pieniądze RAZ A PORZĄDNIE.

POMOŻECIE?? :zawstydzony:

3 strony: < 1 2 3 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.