Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam !
Jestem Mateusz i mam 16 lat. Nie jestem typem który nie potrafi sobie zaszyć skarpetki ale też jakoś mnie do tego nie ciągnie :D Jednak dość często w wolnym czasie szyje,plotę swojej suczce obroże,, smycze i takie tam duperele.
Chciałbym jej uszyć obroże z napisem "POLICJA" tak jak na tej fotce:
http://desmond.imageshack.us/Himg857/scaled.php?server=857&filename=1d80db06d6b95884.jpg&res=medium

Jedyne co potrzebuje to gruba parciana taśma (ok 2.5-3.5cm szer.), kółko (do zahaczenia smyczy, materiał odblaskowy (taki z kamizelek odblaskowych) i zatrzask (co by spiąć obrożę)

Sek w tym że pojęcia nie mam jak to złożyć do kupy ;/
Dodam, że nie mam maszyny do szycia, wszystko ręcznie dlatego wycięcie literek i wszycie bezpośrednio na taśmę odpada bo będzie brzydko wyglądać jak krańce będą odstawać o obróżki, a jak poodcinam to będzie takie z leksza postrzępione ;/

Zależy mi na takim efekcie jak na zdjęciu :D
Z góry dziękuje i dodam, że na prawdę jestem laikiem ale igły się nie boje :D

I jeszcze jedno, czy dałoby się w jakikolwiek sposób wszyć tam coś na wzór "poduszeczek" aby nie obcierać psu szyi (krótkowłosa).

Z Poważaniem
Mateusz "Ferni" Kozłowski

--- Ostatnio edytowane 2012-03-11 15:38:39 przez FERNIV3 ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
wszystkie te rzeczy kupisz w pasmanterii, a jak się ładnie uśmiechniesz, to pani sprzedająca pokaże ci jak to ze sobą połączyć :):)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
sęk w tym że jaj tutaj nie mam pasmanterii, mam te wszystkie rzeczy ale nie mam pojęcia ja zrobić ładnie i estetycznie ten napis..
Avatar użytkownika
Świeżynek
a wie ktoś chociaż gdzie przez internet dostane łatki w kształcie liter ?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
łatki ?? proponuje białą kredką napisać sobie te literki na taśmie według tego oryginału a później muliną wyhaftować ściegiem "richelie"
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Można jeszcze inaczej. Ma czarnym pasku zrób sobie kredką napis potem weź mały pędzelek i napisz ten napis wybielaczem , po wyschnięciu i wypraniu pozostaną białe litery.
________________________________________________________

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.