Wersja do druku

3 strony: < 1 2 3 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie słyszałam o sklepach z resztkami tkanin. Mówisz o stacjonarnych czy internetowych ? Tam gdzie ja chodzę po tkaniny czasem są w takim koszu resztki ale tego jest jak na lekarstwo, 2 moze 3 kawałeczki raz na jakiś czas
Sklepy z resztkami tkanin, istnieją "od zawsze". We Wrocławiu, skąd pochodzę, jest kilka, najbardziej znany powiedzmy na Zielińskiego. Sądzę, że każde miasto je ma (no może każde odrobinę większe...). Tak samo w internecie. Poszukaj na ebay (uwaga na koszt dostawy); poszukaj na Allegro -resztki są na prawdę wszędzie!
________________________________________________________
pozdrawiam,
Anna

Avatar użytkownika
Świeżynek
Nie wspominajac, ze mozna sie wybrac do second handu i tam wyszperac jakis super - kolorowy ciuszek i go pociac :)
Moja mama zawsze cos fajnego znajdzie, bo ja to nie mam cierpliwosci do szukania ;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ja tam nie na widzę tych wszystkich szmateksów :dobani: nie wiadomo po kim, kto w tym chodził i co z tym robił. Chociaż kiedyś miałam inne zdanie. Po tym jak znajomej umarło dziecko na sepsę, zapytana co ma zamiar zrobić z rzeczami dziecka,
powiedziała że ma znajomą która ma ciucholand i z miłą chęcią przyjmie :krzyk: Od tamtej pory zraziłam się do takiej odzieży.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
:boisie:
omg.. no to sie nie dziwie,ze sie zrazilas :krzyk:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sepsa, inaczej posocznica, wbrew pozorom nie jest chorobą, a jedynie specyficzną reakcją organizmu na zakażenie.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
ja tam nie na widzę tych wszystkich szmateksów :dobani: nie wiadomo po kim, kto w tym chodził i co z tym robił. Chociaż kiedyś miałam inne zdanie. Po tym jak znajomej umarło dziecko na sepsę, zapytana co ma zamiar zrobić z rzeczami dziecka,
powiedziała że ma znajomą która ma ciucholand i z miłą chęcią przyjmie :krzyk: Od tamtej pory zraziłam się do takiej odzieży.

pewnego czasu byłam nawet stałą bywalczynią SH, nigdy nie poślałabym że "takie" rzeczy też tam trafiają. Fuuuj
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Witam,

przejrzałam kilka blogów i zauważyłam śliczne żywo-kolorowe materiały wykorzystywane do szycia ubranek dla dzieci i w sumie nie tylko. Szukałam takie materiały na allegro i znalazłam tylko do Patchwork niestety są one w małych kawałkach "50x52" i są drogie. Wiecie moze gdzie można kupić takie na mb ?

Pozdrawiam
proszę bardzo, tutaj znajdziesz ciekawe materiały na ciuszki dla dzieci:)
http://szycie-moja-pasja.blogspot.com/search/label/sklep
________________________________________________________
zapraszam na mój blog: http://ignacynka.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
dziękuje :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
bardzo ciekawa stronka i śliczne materiały :hura:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
I TO BYŁ MÓJ POST NUMER 2500!!!

Szaleństwo jakieś... :D:D:D

Ania
:D :D :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

3 strony: < 1 2 3 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.