Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Założyłam sobie jakiś czas temu, że projektowane przeze mnie ubrania będą idealnie skrojone i wykończone, bo tylko tak mogę konkurować z tym, co obecnie mamy na rynku. W ciągu ok. 2 lat przewinęło się przez moją firmę 7 (!!!) zakładów krawieckich i żaden z nich nie spełnił tych kryteriów w całości. Ponawiam zatem moje poszukiwania, tym razem na tym portalu. A zatem:

Jestem projektantką i twórczynią marki odzieżowej dla kobiet. Są to ubrania do pracy i na weekend. Korzystam z polskich tkanin i dzianin, z chińskiego jedwabiu i włoskich wełen (w tym kaszmir). Wszystkie moje propozycje są na podszewkach (spodnie też).

Poszukuję do współpracy zakład krawiecki /indywidualna krawcowa też może, byle oprócz umiejętności miała też do dyspozycji odpowiednie maszyny/, który AUTENTYCZNIE reprezentuje solidne rzemiosło, jest w stanie wykonywać konstrukcje form tak, żeby ubranie dobrze leżało i żeby formy można było wykorzystać do produkcji w szwalni od razu, bez poprawiania ich. Do zakresu współpracy - oprócz konstrukcji - należałoby także odszywanie wzorów, realizowanie zamówień na miarę oraz odszywanie krótkich serii składających się z kilku sztuk. Oprócz jakości wykonania zgodnie z moimi standardami niezbędne jest dotrzymywanie wcześniej podanych i ustalonych terminów.

Moja pracownia mieści się pod Warszawą. Zakład krawiecki / krawcowa może mieścić się jednak w dowolnym miejscu w Polsce - korzystam z przesyłek kurierskich. i pocztowych
Pracę mam do zlecenia od zaraz.

W razie pytań jestem także pod nr tel. 502041734.

Agnieszka Dachterska

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.