Wersja do druku

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
witaj Gosikkk,

Twój post bardzo pasuje do wątku "problematycznie", może Sus przeniesie?

a co do zapytania:

jeśli chodzi Ci o kurtkę wiatrówkę, zaproponować mogę Ci uszycie "Kieszeni"/woreczka, zamykanego na suwak lub sznureczek o objętości i wymiarach odpowiadających złożonej na maxa kurtce;

natomiast jeśli chodzi Ci o strzelbę-wiatrówkę, to obrysuj ją na papierze, będziesz mieć z tego "górę" i "dół" pokrowca. do tego dodaj boczny "pasek" to będzie wysokość pokrowca. do tego pomyśl o zamykaniu - na jakąś klapkę czy suwak? wszyty po prostym boku przez środek "bocznej ścianki"
co do materiału: ortalion - dla wiatrówki - bo lekki; obejrzałam w internecie wspomnianą codurę - wydaje się być rozsądnym materiałem. jeśli obszywasz strzelbę, może powinna być obłożona w środku czymś miękkim? filc?

--- Ostatnio edytowane 2010-05-24 07:27:28 przez Susanna ---
Wiadomość skomentowana przez Susanna :
Ten wątek został przeniesiony z kategorii REGULAMIN FORUM.
Avatar użytkownika
Świeżynek
chodzi o pokrowiec na wiatrówkę strzelbę, dziękuję za wiadomość. Myślę żeby gąbką wyłożyć

a co do przeniesienia mojego wątku może być. po mi się coś pomieszało i tutaj wlepiło ;/ przepraszam
Avatar użytkownika
Administrator
Sus już przenosi :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
potrzebuje pomocy, nie wiem z jakich materiałów można uszyć pokrowiec. Codura?
Pokrowiec ma służyć do przechowywania wiatrówki. Może ktoś z Was ma jakieś kroje?
Wiadomość skomentowana przez Susanna :
Ta wiadomość została przeniesiona z kategorii PROBLEMATYCZNIE.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
wszelkie materiały wodoszczelne powinny być dobre. Dobrze byłoby dać do środka ocieplinę, żeby zamortyzować jej ewentualne upadki i doszyć kieszonkę (zamykaną) na pojemnik ze śrutem.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Co do takich toreb to najlepiej zamykana na zamek po krawędziach 3 z 4.
Materiał najlepiej oryginalna CORDURA 600D lub 1000 D( natomiast wspomniana Codura - to tkanina, która szybko traci swoją impregnację - od leżenia i zgniatania - impregnacja ta stanowi większą cześć jej wytrzymałości ).
Do środka pianka 10 mm.
Nici raczej takie do skóry.


--- Ostatnio edytowane 2010-12-11 23:27:17 przez NIGHT FOX ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Dzięki za rady , ja również z nich skorzystam :D
________________________________________________________
Każde serce ma ciemne zakątki,gdzie są boleści,głupstwa i szczęścia pamiątki.
Adam Mickiewicz
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
a co szyjesz???
________________________________________________________

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.