Wersja do druku

5 stron: < 1 2 3 4 5

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Osobiście nie podoba mi sie to iż trzeba miec fejsbuka, jest to nieuczciwe ze względów czysto ludzkich.
Wszędzie fejsbuk jest wymuszany, chcesz taniej kupic, zaloguj sie na fejsbuku, chcesz wiecej wiedzieć, tez zaloguj sie na fejsbuku, chcesz brać udział w konkursie zaloguj sie na fejsbuku.

Wymuszenie danych osobowych.Propaganda na mentalność ludzka.

Facebook to wielka baza danych, kiedyś posłuży za przedmiot inwigilacji.Ja tam swoich danych nie umieszczę

Szkoda ze nie będę mogła nigdy wziąć udziału ..
ale wygranym GRATULUJE

Susanko obejrzałam blog tej dziewczyny w grochy, faktycznie dziwne ze nic nie wygrała, niesprawiedliwe.

Ja niestety nie do końca wierze w uczciwość takich konkursów, trzeba miec pro zdjęcie, pro stylizacje to może coś tam skubną.

________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Ja niestety nie do końca wierze w uczciwość takich konkursów, trzeba miec pro zdjęcie, pro stylizacje to może coś tam skubną.
Nie wydaje mi się z tego względu, ze Łucznik zastrzega, iż odszycie i samo wykonanie nie jest najważniejsze a liczy się pomysłowość. W przedostatnim konkursie wystawiłam sukienkę, zdjęcia tym razem robiłam sama. Były znośne a i sukienka całkiem fajnie mi wyszła. Wygrał sweterek z kocim ogonem - bardzo pomysłowy aczkolwiek zdjęcia średnie.

Co do konkursu tylko dla osób zarejestrowanych na Facebooku - tez mnie to denerwuje ale cóż, organizator ma prawo tak sobie zarządzić.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
a trochę nie rozumiem sytuacji, gdy ktoś krytykuje organizatora konkursu za to, że konkurs jest taki, a nie inny.
To trochę tak, jakby krytykować Lotto, że kolektura jest na ulicy 'A', a nie 'B'.
W którejś z wcześniejszych edycji ktoś napisał, że konkurs jest niesprawiedliwy (!),bo maszynę dostanie ktoś, kto umie szyć i pewnie już ową posiada. Pomijam fakt, że w regulaminie jest wzmianka, że można szyć ręcznie i liczy się pomysł przede wszystkim. Po co pretensje-przecież nie trzeba brać udziału we wszystkim-można wybrać tylko to, co nam odpowiada.



________________________________________________________
Imitacja to najbardziej żałosna forma uwielbienia

http://snowblackcorsets.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
http://www.lucznik.info/produkty/nowosci/konkursy
tu są też konkursy dla dzieciaków MODA OCZAMI DZIECKA oraz MASZYNA DO SZYCIA W OBIEKTYWIE.

Co się zaś tyczy fej... to cóż, ponosimy konsekwencje swoich wyborów - ja nie wchodzę w ten układ. Parę rzeczy mnie ominie - trudno.
________________________________________________________

5 stron: < 1 2 3 4 5

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.