Wersja do druku

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Brakuje mi na tym sympatycznym forum ,opcji czata lub innego gadulca.Widziałam to na innym forum ,całkiem przyzwoicie się sprawdza.Dobrze wpływa na kontakty między forumowiczami.Taka moja sugestia.Może da się coś zrobić w tym kierunku.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
shoutbox się to nazywa
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Na pewno tak,ale jak mam pisać źle w obcym języku wolę bardziej swojsko.Wszyscy wiedzą co mam na myśli.:)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Jak szukałam dobrych rad w związku z nauką szycia trafiłam na "Wielkie Żarcie".Więcej jest tam o kucharzeniu , ale znalazłam tam ciekawy kursik jak uszyć fartuszek i łapki kuchenne.Tam właśnie działa gadulec i czat. Nie zbyt ładnie zachwalać konkurencję,ale podoba mi się tam i tu.
Avatar użytkownika
Administrator
Propozycja shoutboxu pojawiła się na forum już jakiś czas temu. Trawiliśmy go długo ;) Obiecuje się tym zając czyli "zmęczyć" ślubnego ;)

Osobiście na innych forach nie korzystam z tej funkcji...

--- Ostatnio edytowane 2012-03-21 22:02:24 przez Susanna ---
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Osobiście jestem gaduła.Bardzo podoba mi się taka forma.Fajnie wpaść w międzyczasie domowych zajęć na ploteczki.Z kawą ,jeszcze w pidżamce lub koszulce,z wałkami na głowie i poznać ludzi trochę lepiej.Fajnie że mam jakiś odzew ze strony władz.:)

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.