Wersja do druku

3 strony: < 1 2 3

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
(...)
PS. Amatorskie, nie miałam na myśli tego że TY jesteś krawcową-amatorką a ja ekonomistą, tylko-myślałam o sobie patrzącej 'z dwóch pozycji'. Nie obrażaj się.:pocieszacz:
Do głowy by mi nie przyszło się obrażać!! Ja to podjęłam, jako wątek w dyskusji!
________________________________________________________
pozdrawiam,
Anna

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Poncho mi się straszliwie podoba, sama przemyśliwam nad czymś takim, bo mój 20-to ponad letni "kocyk" trochę się zdewaluował. Problem tylko w tym, że nic się nie da przełożyć przez ramię. A tuniką się nie przejmuj.
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
'tunika' - To rozwiązanie nawet mi się bardziej podoba- na nieco podwyższoną linię biustu i w gruncie rzeczy dobrze maskuje - wzorek tez jest maskujący.
Co do poncha - może to cię zainspiruje - tak jak mnie kiedyś, w jakimś sensie.
Design by Burda. Dużo materiału- bo 2.20 m ale efekt...
Ja moje też noszę z okularami, czasami B-)


Tyle że moje jest z cieplutkiej przewiewnej wełenki, no i z mojej wzorcowni, wiadomo że własne jest lepsze :D
Będzie miało zdaje się jeszcze ozdoby, bo akcesoria do ich wszywania dopiero co kupiłam, więc doprowadzę ten projekt w końcu do końca -na razie zjazd był pierwszy...
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Izabelka chora coś, wypadła jej JEDNA śrubka ok. 4 mm długości i ... nie bardzo wiem gdzie ją z powrotem przykręcić. Maszyna szyje, po prostu śrubka się obluzowała a ja pod koniec miesiaca nie mam ochoty przepłacać za 'speca' który chciał za ww. usługę 50 zł, obecnie szał jest to z dojazdami "zlotych rączek" - nic nie zrobi ale "dojazdowy haracz" biorą wszyscy.. W dodatku obok w innej gazecie ogłasza się ta sama osoba że ... dojazdy gratis!
"Buziak " do tego, nie wiedziałam gratis czy wymiennie..
50 zł za jedną śrubkę + buziaczek (:angel:)to dla mnie zdecydowanie za dużo, męczę się wiec bez maszyny, z nieukończoną torbą na narzędzia - spawaczworkiem ze starych dzinsów :)
Przy okazji - efekty inspiracji z naszych dyskusji o wykrojach i konstrukcjach ze Strimy:
Może ktoś pokusi sie o konstrukcję do niżej zaprojektowanych ciuchów (ciucha) :rotfl:
PS. Zdjęcie w perspektywie, poglądowe-nie skan- proporcje nie zostały niestety zachowane

Koma
PS> Znacie jakąś uczciwą osobę w Warszawie, która UMIE wkręcić śrubke do maszyny i NIE WEŻMIE za tak "ciężką pracę" i fikcyjny dojazd (tamten facio BYŁ z okolic) ryczałtu 50PLN

--- Ostatnio edytowane 2012-05-26 10:34:42 przez Koma ---
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Z tego co widać to popyt na kostium chyba by był...
Podaję linka - bawcie się dobrze. :D
PS. Link już się zdezaktualizował

[A jednak - nikt się nie pokusił na próbę konstrukcji.
Mam na to dwa pomysły - jeden - albo oba - z gorsetem.]

PS. Izę oddaję do naprawy -na szczęście znalazła się karta gwarancyjna i skończę paszczworki - zaprezentuję je jednakże pod nowym nickiem.
Pozdrawiam wszystkich.


Koma - kora

--- Ostatnio edytowane 2012-06-06 17:21:39 przez Koma ---

--- Ostatnio edytowane 2017-03-29 19:29:32 przez Koma ---
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
"Nowe" zdjęcia chciałam dać, bo mnie dopadły przeróbki nieatrakcyjnych rzeczy w użyteczne. Niestety, większość już nie istnieje, ale wspomnienia na zdjęciach i zdjęcie Izuni pozostało.
Kiedy będzie coś nowego, dam znać.
Wszystkie więc stare zdjęcia wepchnęłam do galerii, i teraz nie wiem jak je zamieścić. Tam je znajdziecie. Piszcie i komentujcie.

Koma
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.

3 strony: < 1 2 3

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.