Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam mam problem ponieważ przeskakiwałem przez siatke i przerwałem kurtkę w dwóch miejscach dziury wielkości 2 cm a cala kurtka jest z poliestru czy da się cos z tym zrobić lub zszyc bardzo mi zależy ponieważ ta kurtka kosztowała mnie ponad 300 zł ...
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
a trzeba bylo isc na okolo,a nie przeskakiwac :jezyk_oko:
hehe
na pewno da sie cos zrobic :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Na pewno da się naprawić. Musisz zobaczyć jak biegnie nitka (splot materiału). CZy rozdarcie jest wzdłuż tej nitki; czy szarpane? Możesz kilka rzeczy wypróbować, któraś powinna dać dobry efek. Moje propozycje:
delikatnie dopasuj rozdarcie do siebie. Czy będziesz szyć ręcznie? Czy maszynowo? Nici powinny być też poliestrowe (ale to akurat nie kłopot, bo to najbardziej typowy rodzaj nici). Igła-cienka,i dość ostra. Możesz podkleić -od spodu rozdarcie- to powinno ustabilizować miejsce szwu.
Jeśli dalej masz problem, może wklej zdjęcie? Na pewno jeszcze ktoś pomoże.
pozdrawiam,
Anna
Witam mam problem ponieważ przeskakiwałem przez siatke i przerwałem kurtkę w dwóch miejscach dziury wielkości 2 cm a cala kurtka jest z poliestru czy da się cos z tym zrobić lub zszyc bardzo mi zależy ponieważ ta kurtka kosztowała mnie ponad 300 zł ...

________________________________________________________
pozdrawiam,
Anna

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie napisales w ktorym miejscu jest to rozdarcie.
W sklepach sa gotowe łatki do naszycia, albo naprasowania. Jesli to np na rekawie, to po wczesniejszym zaszyciu dziury mozna takie cos naszyc i zamaskowac.
________________________________________________________

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.