Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
witam pieknie:)Bardzo prosze Panie i Panowie prosze o pomoc w zidentyfikowaniu maszyny.ktora dokona takich obszyc.Gorny podwojny od spodu lancuszek czy drabinka...cos w tym rodzaju:)Jestem absolutnie ciemna jak borowka w lesie a dzialam na polecenie mojej krawcowej:).Szukamy takiej wlasnie maszyny tzn renderki ale jak tu poczytalam to juz nie wiem czy renderka to rowniez inaczej coverlock czy overlock tez moze tak szyc byle byl piecionitkowy Strasznie sie pogubilam:)Maszyna ma sluzyc w zakladzie krawieckim do obszywania ubranek dzieciecych z interlockowej dzianiny.Doklejam fotki sciegu jaki ma wykonac ta maszyna Dziekuje bardzo za pomoc

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Na moje oko to jet dwuigłówka łańcuszkowa z lamownikiem. Lata temu szyłam takie rzeczy w szkole na praktykach
Avatar użytkownika
Świeżynek
Na moje też :)
Dwuigłówka drabinkowa z lamownikiem .
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
coverlock to jest 5-nitkowy overlock + 2 i 3-nitkowe ściegi drabinkowe,i ścieg łańcuszkowy ,przynajmniej ja mam taką maszynę kupioną jako coverlock,

jak to ma byś szycie na większą skalę, to taka maszyna zrobi to idealnie ,
lamownik /też drogi/trzeba dokupić osobno:
dla mnie to jest renderka ,
http://eti.com.pl/Katalog/Coverloki-janome/Coverlok-maszyna-drabinkowa-2-i-3-iglowa-Janome-1000CPX.html






--- Ostatnio edytowane 2012-04-22 13:33:01 przez zanetta ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
och moje Panie dziekuje za pomoc:)jeszcze tylko zapytam a ta dwu-iglowka z lamownikiem to wlasnie ta poszukiwana renderka czy jakies inne cudo? i czy jak kupie overlock 5cio nitkowy to bedzie dobrze?jestescie Wielkie dziewczyny!!!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
myślę ,że Jola miała na myśli taką maszynę jak ta z -eti -,/a przynajmniej tego typu/
lamownik kupuje się jako osobne wyposażenie ,do konkretnej maszyny ,
ta renderka ma profesjonalny lamownik ,można obejrzeć go na stronie -eti-,

do overlocka/coverlocka/ też można dokupić lamownik,
pod warunkiem ,że ten overlock ma ściegi drabinkowe ,
bo właśnie nie wiem ,czy każdy 5-nitkowy overlock ma ściegi płaskie/drabinka/,


chyba ,że chodzi Ci o maszyny przemysłowe ?

to poczekamy na Jolę :)







--- Ostatnio edytowane 2012-04-22 16:55:08 przez zanetta ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Renderówka jest maszyną która można przestawić na dwuigłówkę łańcuszkową a dodając lamownik posłuży do lamowania odzieży.
Ja szyłam na przemysłowej maszynie w zakładach dziewiarskich, ale tam maszyny były wszelakiego rodzaju ( od maszyn które dziewiarskich które tworzyły dzianiny różnego rodzaju poczynając, po maszyny szyjące jak owerloki, flatloki, kapówki, gumówki,guzikarki i nie wiem tam jeszcze co)



--- Ostatnio edytowane 2012-04-22 17:54:22 przez jolka68 ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Na moje oko to wygląda na to że to było szyte na dwóch maszynach. Na renderówce dwuigłowej(pierwsze dwie fotografie) i na owerloku 4-nitkowym (fotografia trzecia).
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Myszka autorce pytania chodziło przede wszystkim o obszycie dekoltu. Masz rację na zdjęciu widać przeszyte ramię koszulki na owerloku.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Najlepsza była by renderka przemysłowa trzyigłowa z przeplataczem i możliwością zamontowania lamownika. Np. KANSAI SPECJAL.

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.