Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
mam nadzieje, ze ktoś coś poradzi na tym forum:< jakiś czas temu potargały mi się spodnie, jeansy. o tyle gorzej, ze jest to dosc duza dziura tuż pod tylną kieszenią- przylega do tego takiego szwu. przy szwie się zatrzymała, ale z drugiej strony wciąż się rozprzestrzenia przy najmniejszym szarpnięciu. spodnie nie są do chodzenia, bo dziura razi po oczach, a gdybym je nawet założyła to nogawka by mi chyba na pół poszła.. chciałabym się dowiedzieć, czy jest dla nich jeszcze jakakolwiek szansa, bo baaardzo mi na nich zależy... : ( byłam u krawcowej, ale na wejściu powiedziała, że nic z nimi nie zrobi. znajoma mi radzi naszyć łatę w podobnym kolorze, ale czy to się będzie trzymało? a może da radę jakoś zszyć maszyną? tylko wiadomo, żeby to było w miarę porządnie i nie rozlatywało się.. wstawiam zdjęcia

--- Ostatnio edytowane 2012-04-30 16:34:12 przez zepsutespodnie ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
http://ekrawiectwo.net/board/thread/24107/wszywanie-laty-w-krok-dzinsow-krok-po-k/?page=2#post-24806Proszę tu jest mowa o twoich spodniach,nasza Maślanka taka dobra i pięknie podzieliła się wiedzą z nami!!!
Avatar użytkownika
Świeżynek
dziekuje ; ) to teraz tylko problem, zeby taka sama late znalezc.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Może w szmateksie? Można poszukać spodni w takim samym kolorze i z nich wyciąć
Avatar użytkownika
Świeżynek
O racja, dzięki. Tam można by się za podobnym kolorem rozejrzeć. Popytam jeszcze znajomych.

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.