Wersja do druku

Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Witam w Nowym Roku moje sympatyczne koleżanki "po fachu" i życzę wiele, wiele krawieckich sukcesów, wspaniałych ciuszków, mało połamanych igieł i splątanych nici, a przede wszystkim zdrówka i wiary we własne zdolności.
Widzę, że nasze Forum wspaniale się rozwija, jest coraz więcej ciekawych wypowiedzi i oby tak dalej !
Ja dopiero teraz się objawiłem, bo byłem parę dni na wypoczynku na Mazurach, wyobrażdzie sobie , Puszcza Piska, śnieg, cisza, kulig , ognisko i..... nigdzie maszyny do szycia !! Ale niestety trzeba było wracać, bo czekają w kolejce studniówkowe sukienki. Ale przed Świętami to mieliśmy w pracowni prawdziwy młyn, ja jeszcze o godz.16 w Wigilię kończyłem nerwowo sukienkę dla klientki, a w Sylwestra o godz.17 robiłem za pogotowie krawieckie, bo klientce przytyło się nieco w Święta i nie mogła się zmieścić w sylwestrową kieckę, którą szyłem dla niej. Dobrze ,że zostawiłem spore zapasy na szwy i było z czego poszerzyć.
Mam trochę fotek kreacji, które szyliśmy, nie zawsze były okoliczności do zrobienia zdjęcia, muszę to uporządkować i parę obrazków wkleję.
Ale po cichu Wam powiem, że pomimo tego pobytu na Mazurach, to z wielką przyjemnością wracam jutro do szycia, takie skrzywienie zawodowe........

--- Ostatnio edytowane 2010-01-05 23:56:12 przez Wojtek ---

--- Ostatnio edytowane 2010-01-06 00:02:46 przez Wojtek ---
Avatar użytkownika
Administrator
Wojtku zastanawiałam się gdzie przepadłeś?? Na szczęście już jesteś, pusto na forum bez Ciebie :] Dziękuje za życzenia Noworoczne, oby jak najmniej połamanych igieł (ostatnio to moja zmora).
Skoro odpocząłeś to pewnie teraz z radością zabierasz się do szycia cudnych kreacji. Na zdjęcia sukienek już NIE MOGĘ się doczekać :) Jupi!!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj z powrotem Wojtku, ekstra że udało ci się odpocząć, wklejaj zdjęcia szybciutko bo ciekawość mnie zżera, No i oczywiście najlepsze życzenia dla ciebie i wszystkich szyciomaniaków :p
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


Zaloguj się aby napisać odpowiedź.