Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam, jestem tu nowa. Bardzo spodobało mi się to forum i mam pytanie odnośnie sukienki w której się zakochałam :) A mianowicie czy ktoś podpowie z jakich materiałów jest wykonana i ile metrów na taką potrzeba oraz jaki może być koszt uszycia z materiałem?

Z góry bardzo dziękuje :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Góra i tren - tafta, falbany to prawdopodobnie sztywniejszy szyfon lub cienka organdyna
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziękuje bardzo :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam!
Jestem Aśka i jestem tutaj po raz pierwszy.

Liczę na Waszą pomoc odnośnie wyboru tkaniny na sukienkę. Strasznie mi się podobają długie sukienki, ale ze względu na mój wzrost (180cm) wszystkie gotowe kończą się przed kostką a mi się marzy taka do ziemi :)

Nie wiem jakiego materiału masz szukać.
Według producentów załączonych sukienek jeden to wiskoza a drugi to spandex. Czy wiecie może gdzie w Warszawie dostanę te materiały? I ile byście na moim miejscu kupiły?
Szczególnie podoba mi się ta sukienka w łączkę, ale na cuda nie liczę.

Z góry dziękuję za pomoc!

Pozdrawiam
Asia

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Asiu poszukaj tu http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=textilmar%20sklep%20inter&source=web&cd=3&ved=0CGUQFjAC&url=http%3A%2F%2Fallegro.pl%2Fsklep%2F10159928_textil-mar&ei=1wTST_fMJc6S0QX2tZH_Aw&usg=AFQjCNEA167K3v9XEb4KSA3AEkn4Hcijnw&cad=rja.Pierwsza sukienka jest z dzianiny być może wiskozowej,druga to też prawdopodobnie dzianina.W Textilmarze znajdziesz dzianiny w dobrej jakości szukaj jako dzianina wiskozowa!Pozdrawiam i pochwal się jak uszyjesz ok?
Avatar użytkownika
Świeżynek
Trinny dziękuję! I chyba nawet wiem co kupię:)
Jak się uda to będą dwie.

I oczywiście jak tylko uszyję to pokażę jak wyszło :)

Miłego weekendu!

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.