Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam, chciałam zapytać czy da się skrócić spodnie z zamkami w nogawkach?
Na tym linku są dokładnie te spodnie o które mi chodzi:
http://www.sportowastrefa.pl/p/328/3347/damskie-spodnie-do-tenisa-nike-border-woven-pant-405201-010-spodnie-odziez-damska-tennis.html
Czy da się coś z tym zrobić?
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam.moim zdaniem da się skrócić spodnie z zamkami w nogawkach.
Avatar użytkownika
Niespodzianka
Witaj
Dla laika-nie
Dla zawodowca -owszem da się to skrócić.
Wiadomo,że analogicznie i nogawki i zamek się skraca. Jedyny problem to technika wykonania, a tu musisz mieć zaufana osobę.
Pozdrawiam Artur
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Świeżynek
witam.Arthur ma racje.Skrocenie tego typu spodni nie jest latwe.pisze,bo swego czasu takie skracalam.:)pozdrawiam.

--- Ostatnio edytowane 2012-05-19 00:28:18 przez Jagna33 ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
ja nie jestem zawodowcem tylko można powiedzieć samoukiem ,ale jak sie to lubi to nie ma problemu ja jestem tylko po kursach i codziennie cos przerabiam.pozdrawiam
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja takie-albo bardzo podobne spodnie -skracałam.
One miały w środku podszewkę, tak, ze byly dwie warstwy materiału zewnętrzna i wewnetrzna. Jest to do zrobienia -ALE
zastanów się czy warto?
Ilość pracy jest na prawdę BARDZO duża:
Tzn. trzeba wypruć zamek, obciąć obie warstwy, zwracając uwagę na to,że ta wewn. nie jest szyta na prosto, tylko właśnie ma zapas pozwalający na wygodne poruszanie się. W tych "moich" spodniach, była tak jakby "zbluzowana" na dole, tzn. było więcej materiału, pod wzgl. długości w stosunku do materiału wierzchniego.
Potem trzeba wszyć zamek i wreszcie przyszyć podszewkę. Tzn. tak, jak było poprzednio, do zamka, tak aby znajdował się pomiędzy warstwą zewn. a podszewką w środku.
Jeśli po bokach masz naszyte pasy ozdobne, to dodatkowa praca.
Wykonalne jest...ale dla amatora -robota na dobrych kilka wieczorów. Uczciwie mówię, mordowałam się strasznie. Te materiały "sportowe" ciężko się szyje (no, amatorowi ciężko).

Witam, chciałam zapytać czy da się skrócić spodnie z zamkami w nogawkach?
Na tym linku są dokładnie te spodnie o które mi chodzi:
http://www.sportowastrefa.pl/p/328/3347/damskie-spodnie-do-tenisa-nike-border-woven-pant-405201-010-spodnie-odziez-damska-tennis.html
Czy da się coś z tym zrobić?

________________________________________________________
pozdrawiam,
Anna

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja bym wypruła zamek i skrocila o tyle ile trzeba ,a potem wszyła dopasowany długością ,ale jak napisała amatorskie szycie ,materiały sportowe są trudne w szyciu.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Aha, dzięki za pomoc.
One nie mają podszewki jest tylko jedna warstwa więc aż tak źle nie powinno być ;)
Warto to zrobić ponieważ kupiłam je już jakiś czas temu i nie chodzę w nich, bo są za długie i nie chcę żeby się potargały na dole bo wtedy to już w ogóle będzie katastrofa. he
Jeszcze raz dziękuję za pomoc ;)
Avatar użytkownika
Świeżynek
A jeśli dałabym je do krawca to ile mogło by takie coś kosztować bo po tym co się dowiedziałam raczej nie podejmę się tego sama.
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
jeśli nie ma podszewki,to spróbuj sama to zrobić :)

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.