Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam,
jestem mamą niepełnosprawnej 8-miolatki i mam problem z bielizną dla Niej.
Moja córka jest trochę nietypowa, ponieważ na co dzień porusza się głównie w aparatach szynowo-opaskowych (to jedyne zdjęcie podobnych aparatów, jakie udało mi się znaleźć), a na wózku jeździ jedynie na większe odległości. Obecnie kupujemy zwykłe majtki, które przy korzystaniu z toalety trzeba przekładać przez pas i boczne szyny, a na nogi długie damskie podkolanówki, które zasłaniają całe nóżki, żeby paski nie obcierały skóry (dzieci z przepukliną oponowo-rdzeniową mają skłonności do obtarć i odgnieceń). Problem w tym, że Wika rośnie i ciężko dostać aż tak długie podkolanówki.
Zastanawiałam się nad dwoma rozwiązaniami:
- legginsy do kolan, z rodzajem klapki, którą łatwo odpinałoby się, np. w toalecie bez potrzeby rozpinania pasa i przekładania przez aparaty, tylko nie wiem jak rozwiązać kwestię nogawek, żeby nie zmoczyły się przy korzystaniu z toalety - dzięki takiemu rozwiązaniu moglibyśmy kupować normalne podkolanówki na pozostałą część nóżek;
- łatwiejsze do uszycia majtki z klapką, ale nadal pozostaje problem długich podkolanówek, ponieważ rajstopy, z przyczyn technicznych nie wchodzą w grę.

Czy znajdzie się osoba z Warszawy lub okolic, skłonna podjąć się takiego projektu i jaki byłby przewidywany koszt? Proszę o kontakt na [email protected] lub przez stronę.

Pozdrowienia,
Iza

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.