Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
cieszę się, że tutaj trafiłam.. nie jestem krawcową, nie szyję (na razie) ale baaaardzo bym chciała,...mam nadzieję, ze będę-pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ja też nie jestem krawcową z zawodu; zacznij więc szyć, to połkniesz bakcyla. Pokaż też szybko swoje dzieła. jesteśmy ich bardzo ciekawi :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
witam serdecznie.
ja też nie jestem krawcową, a mimo to szyję :D
Avatar użytkownika
Administrator
Witam na forum :)
Tutaj nie wszyscy są zawodowymi krawcami a mimo to szyją. Tak więc nie ma się co "podłamywać" tylko naukę szycia czas zacząć :]
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja też nie jestem krawcową, a prowadzę pracownię krawiecką , prawie wszystkiego nauczyłam się sama. Jak czegoś nie wiedziałam to oglądałam gotowe ciuchy w sklepach od lewej strony, to mi pomagało. A ty jak już wybierzesz sobie jakiś prosty model , np. spódniczkę wyjmij z szafy taką kupioną i obejrzyj jak była uszyta. Trzeba próbować to nie takie trudne.Powodzenia.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
:) dziękuję za miłe przywitanie :)nooo właśnie zaczęłam od swojej starej spódnicy :)))co wyjdzie-nie wiem :) mam nadzieję, że też spódnica :)) pozdrawiam serdecznie:)
Avatar użytkownika
Administrator
Generalnie ze spódnicy powinna wyjść spódnica ;)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Witaj Jaa. Życzę powodzenia w szyciu. Widzę że detrminację i chęci masz duże, więc początek niezły :) Pochwal się czy wyszła ta spódnica.
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Cześć, wita Cię nieliczny rodzynek w tej krawieckiej "rodzinie". Gdzieś tu jest drugi mężczyzna, sympatyczny Artur.
Próbuj wszystkich możliwości szycia, napewno w krótkim czasie poznasz, że szycie nie jest trudne, jeżeli ma się tą determinację, a widzę ,że Ty naprawdę chcesz nauczyć się krawiectwa, przynajmniej dla siebie. I nie zrażaj się, coś nie wyjdzie, zawsze to można popruć i uszyć na nowo.
Powodzenia......
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja się uczę już prawie rok... i ciągle się uczę... nie wiem czy się kiedyś nauczę do końca, ale frajda jest wielka po drodze. :)
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.