Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam, jestem tu nowa i potrzebuję pomocy.

Chciałabym kupić mamie owerloka na urodziny. Problem w tym, że kompletnie się w tym temacie nie orientuję.

Moja mama od 30 lat coś szyje na maszynie (ma takiego stareko Łucznika). Coś poprawia, skraca, poszerza, czasami uszyje coś nowego od podstaw. Zawsze marzyła o Owerloku.

Jaki owerlok polecicie? Nie musi być profesjonalny, ale też taki, żeby nie wymagał używania zbędnych nerwów.

w przedziale 100-250zł się zmieszczę?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Myślałam że w miare dobry overlock to kwestia min.1000zł, więc chętnie też poczytam.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jaki owerlok polecicie? Nie musi być profesjonalny, ale też taki, żeby nie wymagał używania zbędnych nerwów.

w przedziale 100-250zł się zmieszczę?
Najkrotsza odpowiedz: NIE.
1000zl+
za w miare przyzwoity, nie-profesjonalny. Temat byl omawiany, polecam archiwum forum.


--- Ostatnio edytowane 2012-05-31 15:56:58 przez amatorskieSzycie ---
________________________________________________________
pozdrawiam,
Anna

Avatar użytkownika
Administrator
Szkoda 250 zł na overlock, z którym się umęczysz. Musisz liczyć te 900 zł żeby kupić coś co posłuży lata i nie wykończy psychicznie.

Zwróć uwagę na ogłoszenie sprzedaży mało używanego overlocka Toyoty za śmieszną cenę -> KLIK
Ten model normalnie kosztuje ok. 1300 zł. Naprawdę warto dołożyć. Nie wiem czy to ogłoszenie jest jeszcze aktualne ale jeśli tak to może dałoby się coś "uszczknąć" z ceny ;)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
dziękuję bardzo za Waszą szybką pomoc :)

w takim razie pokombinuję z innym prezentem
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ten model normalnie kosztuje ok. 1300 zł. Naprawdę warto dołożyć. Nie wiem czy to ogłoszenie jest jeszcze aktualne ale jeśli tak to może dałoby się coś "uszczknąć" z ceny ;)
Popieram jesli ogłoszenie jest aktualne to warto go odkupić ten model overlocków z seri SL sa najlepsze z Toyoty trwałe i bardzo szybko sie nawlekaja wiec nie przysporzy duzo kłopotów

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.