Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam, chciałabym się zapytać, czy znacie jakieś dobre programy do projektowania ubiorów i nie chodzi mi o tworzenie wykrojów, tylko takie czysto wizualne projekty, np. na sylwetce. Tak, żeby zamiast narysowac na kartcę bluzkę i spodnie można byyło zrobić to dokładniej na komputerze i jeszcze wgrać zdjęcia materiałów używając ich potem jako narzędzi. Z góry serdecznie dziękuje za odpowiedzi:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Skoro nikt Ci nie odpowiedzial, to napisze tak: sa takie programy,s pecjalne, odziezowe CAD-majace dokladnie takie dodatkowe funkcje jak opisujesz (lacznie z figura czlowieka poruszajaca sie, tak zeby bylo wiadomo jak zachowuje sie dany material w ruchu/uzyciu) , ale nie slyszalam o zadnym ktory mialby te funkcje, i byl przeznaczony do uzytku domowego. Czyli i duze: Lectra, Opti, i mniejsze firmy -ale to wydatki kilkudziesieciu/kilkuset tysiecy dolarow.
Sadze jednak, ze zwykly Gimp, i sylwetka w zarysie, plus skan materialu -wystarczy, zeby dac przynajmniej wyobrazenie jak to moze wygladac? Tak bym zrobila.

Witam, chciałabym się zapytać, czy znacie jakieś dobre programy do projektowania ubiorów i nie chodzi mi o tworzenie wykrojów, tylko takie czysto wizualne projekty, np. na sylwetce. Tak, żeby zamiast narysowac na kartcę bluzkę i spodnie można byyło zrobić to dokładniej na komputerze i jeszcze wgrać zdjęcia materiałów używając ich potem jako narzędzi. Z góry serdecznie dziękuje za odpowiedzi:)

________________________________________________________
pozdrawiam,
Anna

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja ostatnio trochę czytałam o Virtual Fasion Design, i chyba nawet jakaś darmowa demówka by sie w necie znalazła.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
http://monikamagdalena.blogspot.com/ napisał w dniu 2012-06-02 08:52:10:
Ja ostatnio trochę czytałam o Virtual Fasion Design, i chyba nawet jakaś darmowa demówka by sie w necie znalazła.
To o to chodzi?
http://download.cnet.com/Virtual-Fashion-Professional/3000-31713_4-10556121.html
uzytkownicy tak srednio zadowoleni, a firma zniknela :(
________________________________________________________
pozdrawiam,
Anna

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.