Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam :)

Dzieki pomocy rodziny maz chce mi kupic wymarzona (czekam na nia juz kilka lat) maszyno - hafciarke Janome MC 9700 :).
Na sama mysl juz ciesze sie jak dziecko :).

Zanim jednak pojdziemy do sklepu i wydamy taka astronomiczna kwote chcialabym sie Was poradzic czy jest to najlepszy wybor ?
Na rynku jest kilka roznych maszyno-hafciarek ... roznych firm i w baaardzo roznych cenach !!!

Moze ktoras z Was miala przyjemnosc pracowac na maszyno-hafciarce i moglaby mi cos poradzic.
Jesli macie jakies doswiadczenia to prosze o rade, czy wybrany przeze mnie model to najlepszy wybor.

Z gory bardzo dziekuje.
Pozdrawiam serdecznie :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Szczerze mowiac po raz kolejny zaczelam rozgladac sie po rynku, troche poczytalam i sama juz nie wiem co ma zrobic ... :(

Teraz oprocz Janome MC 9700 zaczelam brac pod uwage jeszcze Brother NV 900 i Husqwarne Platinum 955E.
Zastanawiam sie czy dwie pozostale sa cos warte ??

Macie moze jakies doswiadczenia z ktoras z nich ??

Z gory dziekuje za odpowiedzi
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Administrator
Mam doświadczenie z normalną Husqvarną tz. z TAKĄ i mogę z czystym sercem polecić.

--- Ostatnio edytowane 2010-07-09 08:34:07 przez Susanna ---
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nigdzie w necie nie spotkałam się z narzekaniem na żadną z tych trzech marek. Wybierz maszynę, która Ci najbardziej "leży" i już :-)
Ja z kolei lubię markę Janome, bo mam maszynę Janome :-) i pewnie ich hafciarkę bym wybrała
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
O kurcze jaki wypas ta maszyna ,ja mam Janome 6600P i uwazam ze to boskie cacko ale ta Twoja to juz normalnie CUDO.
Napisz czy juz kupilas którás z maszyn

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.