Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziś wolny dzień wiec wzięłam sie za pierwsze próby. Zabawne jak to wciąga... :D nie mogłam przestać na jednym jaśku wiec wypatrzylam zabawkę i pomyslałam ze to fajny pomysl zrobic coś z myslą o moim siostrzencu. Niestety kotek-maskotka który wybrałam slicznie wygladał na fotce. Skroiłam wycięłam, wszystko ładnie nawet glowe zszyłam, ale po wywróceniu jej na prawą strone w ogóle nie wygladała na kocią głowę :D jak rozłozyłam wycięty tułów z nózkami stwierdziłam ze wracam do szycia jaśków :P

No i zrobilam trzy, z kazdym kolejnym wiecej frajdy, bo coraz szybciej i sprawniej, i dokladniej mi wychodziły. Bardzo sie cieszę z nich . W iem ze nie są najpiekniejsze, że mogły by być lepsiejsze... no i ten materiał ze starych zasłon, ale są moje ... :zawstydzony:

--- Ostatnio edytowane 2012-06-07 16:57:28 przez Quart ---

--- Ostatnio edytowane 2012-06-08 18:32:00 przez Quart ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
ale ładniusie :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
materiał jest mi bliski :D z takiego mieliśmy uszyte fartuszki na zajęcia praktyczne :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Szycie wciąga, wciąga jak nałóg. A zaczyna się tak niewinnie, np. od jaśków:):):)
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Administrator
Szycie wciąga, wciąga jak nałóg. A zaczyna się tak niewinnie, np. od jaśków:):):)
Szycie jest jak narkotyk :D Uzależnia :D
Brawa za jaśki - wyglądają uroczo. Bardzo fajny materiał :)

________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Dzięki dziewczyny :) Cieszę sie że tu jestem, widzę ze przy was bede mieć jeszcze więcej energii do nauki. :kwiatek:

Dzisiaj mam w planie zrobić torbę na zakupy :cwaniak:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piękne podusie ;) Też zaczynałam od poszewek z jakiegoś paskudnego materiału (stara zasłonka, prześcieradło czy tego typu rewelacje) i byłam z nich taka dumna! ;)
Powodzenia w dalszym szyciu!
________________________________________________________
Zapraszam serdecznie:
http://sylwia.szyje.com.pl/
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Poduszki pierwsza klasa, widze ze i sciegi rowniutko poprowadzone, bravo! Czekamy na torbe:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
TWOJE!!!Bardzo ładne i Twoje!!!:oklasky::oklasky::oklasky:
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziękuję dziewczyny :kwiatek:

Czekamy na torbe:)


:D Załączam torbę. Troche miałam problemów przy uszach. Takie cieniutkie paski ciezko sie równo szyje, w konsekwencji miejscami szew jest podwójny :( Ale juz wiem co nastepnym razem zrobie. Zaprasuje je na pół a nie na 2/3 i szersze paski wykroje.

No i wszywanie ich w torebkę. Troche sie zagalopowałam i chcialam zrobic jak w oryginalnej. Podwójnie złozyć, ale materialu bylo za grubo i igłe mi zatrzymywał. No i konczyłam ja ręcznie. Generalnie koniec jest satysfakcjonujący :d
Mam nadzieje ze nie bedziecie miec jeszcze dosc tych serduszek :D bo mam jeszcze jedna taką zasłonę :rotfl:

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.