Wersja do druku

4 strony: 1 2 3 4 >

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Wiem, wiem po dziurki w nosie i kokardkę macie tego całego rozgardiaszu. Ani przeskoczyć się tego nie da, ani obejść, trzeba przez to przejść. Jak radzicie sobie z EURO 2012? Artur ustroił swoją pracownię, u mnie zabrakło czerwonego sprayu do włosów. Następna strefa kibica u nas, panowie się drą, a my w ramach odreagowania idziemy na strych testować ściegi:rotfl::rotfl::rotfl:

--- Ostatnio edytowane 2012-06-08 20:56:21 przez agaaffek ---
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
spodziewałam się że ktoś zacznie ten wątek :D:D faktycznie nie da się go przeskoczyć :bezradny:
Ja byłam w polu plewiłam i słyszałam że chyba gol jest bo cała wieś trąbiła :D ba nawet petardy ktoś puścił....później długo cisza więc, jak wracałam z pola to nawet nie miałam odwagi zaczepił szwagra który w kurzony siedział z piwem na schodach :beczy:
A mąż to nawet nie wiedział że dziś mecz:zawstydzony: przygotowuje się do sesji :(
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
1:1, Z konieczności na bieżąco:)
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Administrator
Będę oglądać wszystkie trzy mecze naszej reprezentacji. Za piłką nożna nie przepadam ale mam wrażenie, że wykrzesuję z siebie więcej emocji niż szanowny małżonek ;) Zestaw kibica (piwo, chipsy, lody) pochłonięty. Ja teraz siedzę na forum a Małż ogląda całkiem ciekawy mecz Rosja - Czechy :) Trzeba przeżyć i tyle :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ja tez dzisiaj słyszałam jak kibicuja sąsiedzi, bo darli się przy otwartych oknach. Potem leciały petardy i epitety :-)
________________________________________________________
być kobietą być kobietą....
http://nawybiegu.blogspot.com
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
U mnie w Jeleniej ,tym centrum Europy ,widziałam dzisiaj nawet ludzi pomalowanych i w tyk kapelutkach przeuroczych. Sama się poświęciłam i na wystawę dałam kiecki kibica ,w narodowych barwach -córka się tylko w czółko popukała. A potem najgłośniej się darła podczas meczu otwarcia....Aż się kot znerwicował^^Zestawu kibica mi nie dali ,mam szlaban na chipsy i lody :-)
Avatar użytkownika
Administrator
Zasnęłam na meczu Rosja -Czechy jak było 2:1. Obudziłam się po meczu, wynik 4:1 ;)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja się trochę interesuję piłką nożną, przede wszystkim dzięki mojemu mężowi, który jest zapalonym kibicem :) Miałam postanowienie, żeby oglądać wszystkie mecze Euro. Wczorajsze dwa oglądałam. Dzisiejszy pierwszy opuściłam, ale mam mocne "usprawiedliwienie" - byłam u mamy oczyścić jej szafę z wszelkich możliwych materiałów, na których mogłabym się uczyć szyć :D Teraz oglądam Niemcy - Portugalia i stawiam na Portugalię :)
Avatar użytkownika
Niespodzianka
Taka moja refleksja:

Ogromnie mi się spodobała ceremonia otwarcia, Choć jak usłyszałem wcześniej, że będą grali Chopina to mi szczęka opadła. Pomyślałem sobie-badziewie. A gdzie One lub Ona są?
Jednak Adam(węgierski pianista) zagrał nawet nawet,ale razem z włoskim DJ Karmatronic-iem stworzyli ciekawy utwór.
Publiczność nie dość,że stworzyła z kartek papieru flagi państw uczestniczących w Euro, to gorliwie dopingowała Naszych Piłkarzy.
Wówczas poczułem się dumny że jestem Polakiem. A Wy?

Na pewno będę oglądał wszystkie mecze z udziałem naszej Reprezentacji.
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Administrator
Tak, ceremonia otwarcia też bardzo mi się podobała choć na zbliżeniach widać było, ze niektórzy tancerze gubili się ;) Aczkolwiek z wysoka świetnie to wyglądało. Flagi z kartek - super! I dobrze, że nie była za długa - taka w sam raz.

Ehhh Niemcy - Portugalia 1:0 :( Fatalnie.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

4 strony: 1 2 3 4 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.