Wersja do druku

141 stron: « < 78 79 80 81 82 83 84 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ależ super kiecki!!!

--- Ostatnio edytowane 2011-12-30 23:44:19 przez Maxii ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Niesamowita ta szara- idealna- musze się jej przypatrzeć:) bo oczu oderwać nie mogę
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Wojtku , wiesz ze jestes mistrzem? gdzies ty sie uczyl? kto ci pokazywal tajniki krawiectwa? pelen szacun dla umiejetnosci twoich. Osobiscie znam tylko jednego o takim wyczuciu smaku , moj nauczyciel zawodu , krawiec teatralny juz na emeryturze ale i tak podpowiadami niejednkrotnie. Wprawdzie szyje tylko mundurowke ale i kiecka tez mi sie zdarzy. Podziwiam Twoje umiejetnosci.
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Kochani, a ja dziś NIC NIE USZYŁEM !!!! Obijałem się w pracowni totalnie. Czyściłem maszynę, swoją Janomkę. Potem gadałem z koleżankami, zresztą one też niewiele zrobiły. Wreszcie dorwałem się do sterty żurnali u szefowej i do końca dnia oglądałem. A dwie sukieneczki na studniówkę czekają !! Ale szefowa nie powiedziała ani słowa, abym brał się do pracy, więc chyba mnie nie zwolni (żartuję !!).
Droga Weteranko, te moje zdolności do szycia jakoś same przyszły. Po prostu ,jak uczyłem się, miałem wspaniałą szefową w pracowni, która przekazała mi sporo umiejętności. Kiedyś powiedziała mi, że jak byłbym dziewczyną, to nie zajmowałaby się mną tak troskliwie, ale że jestem chłopakiem w tym babskim zawodzie , to muszę być dobry w szyciu. Do tego lata praktyki i ta moja nietypowa fascynacja sukienkami, bluzeczkami, spódniczkami.Ale do mistrzowstwa to daleko. Po prostu staram się dobrze szyć, aby klientki były zadowolone.

Avatar użytkownika
Administrator
Wojtku czasem trzeba się "poobijać" w pracy. Wczorajszy dzień to był jakiś taki markotny - widać, że to pierwszy dzień w roku ;) Za to w domu dałam czadu i zrobiłam sporo z tego co sobie zaplanowałam :]

Co do bycia mistrzem to bez słodzenia - dla mnie nim jesteś. Szyjesz wspaniale, robisz to z ogromną pasją, jesteś zafascynowany tym co robisz. Wypisz-wymaluj mistrz krawiectwa :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witam w Nowym Roku!!!! Pomyślności!
Wojtku czy ty zajmujesz się też konstrukcją odzieży?
________________________________________________________
stefcia.pl
www.facebook.com/RobotkiStefci
mlecznepodroze.pl
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wszystko takie piękne, dopracowane, wymuskane do ostatniej niteczki :D
A teraz wejdę na początek i obejrzę absolutnie wszystko jeszcze raz :rotfl:
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Przestałem się lenić i jeszcze dwie sukieneczki na studniówkę.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ta błękitna hmmm nie za bardzo mi pasuje na studniówkę, ale ogólnie to ładna.
A czarna super i te szpile :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
ta błękitna hmmm nie za bardzo mi pasuje na studniówkę, ale ogólnie to ładna.
A czarna super i te szpile :)
Jestem tego samego zdania :)
________________________________________________________

141 stron: « < 78 79 80 81 82 83 84 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.