Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
W zamian za artykuł opisujący jak przygotować taki futerał oferuję chwałę, sławę i powszechne uwielbienie :)

A tak trochę bardziej na serio... Prowadzę całkiem poczytnego bloga o e-czytnikach. Postanowiłem pomóc wielu użytkownikom zastanawiającym się jakie etui na taki e-czytnik kupić. Wbrew pozorom, to nie jest łatwe zadanie wybrać sobie dobre etui, gdyż te najtańsze (do 50zł) potrafią nawet zniszczyć etui, a nie każdy użytkownik lekką ręką chcę wydać ok 100zł, na etui z górnej półki.

Udało mi się niedawno namówić inną blogerkę, na napisanie gościnnego artykułu: http://www.ekundelek.pl/2012/06/jak-uszyc-etui-na-kindla-martyna.html




Mniej więcej o coś takiego mi chodzi :)

Nie chciałbym poprzestać na jednym artykule z tej serii. Byłbym wniebowzięty gdyby udało mi się pośredniczyć w publikowaniu jeszcze kolejnych artykułów zdolnych osób, potrafiących robić podobne cuda :)

Co oferuję w zamian? Generalnie to kwestia dogadania się :) Przede wszystkim jest to możliwość promocji siebie i np. własnej strony. Moja strona o e-czytnikach ma zaledwie 3 miesiące a już ponad 10 000 wizyt miesięcznie :)

Osoby chętne do współpracy, prosiłbym o e-mail: [email protected] :)

--- Ostatnio edytowane 2012-06-25 21:35:26 przez noisy ---

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.