Wersja do druku

21 stron: « < 7 8 9 10 11 12 13 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Przepiękny kolor materiału i bardzo dokładne szycie. Sukieneczka bardzo wdzięczna.:oklasky:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Bardzo dziękuję.Starałam się :) Bałam się że ta satyna da mi popalić ale na szczęście nie było tak źle.
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Piękna bombeczka!!!
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Najlepsze że nie wiadomo czy ta bombeczka bombeczką pozostanie-koleżanka jutro zadecyduje czy tak zostaje czy puszczamy dół luźno.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Widze że tu ciekawy wątek powstał :D
Wszystko bardzo profesjonalne!
Bąbka piękna tylko kolor nie mój :(
Moi faworyci: niebieska dopasowana sukienka i płaszcz w kratę - Love!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
sukieneczka - mega urocza
Podzielam opinie! :) stroj draculi tez mi sie podoba !
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Naprawdę bardzo bardzo wam dziękuję że doceniacie moje wysiłki:) A teraz prośba o pomoc-ile ja mam wziąć od koleżanki za tą sukienkę??????? Nie wiem ,nie znam się, nie mam pojęcia:-S .Fakt że trochę się umęczyłam z nią -szczególnie z tym marszczeniem plisss pomocy!!!!!!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Bardzo ładnie odszyta! Co do ceny, najlepiej przyjąć jakoś stawkę za godzinę no i teraz policzyć. Albo opcja b, cena minimalna za najprostszą sukienkę, zwykłą, bez podszewki, zaszewki piersiowe i taliowe, bez rękawków to tam na przykład 50 zł, i teraz im więcej się zmienia od podstawowej tym cena wyższa. Np, kieszonki w szwach +10zł, rękawy +10zł.
Avatar użytkownika
Administrator
Oj ta czerwona sukieneczka to jest piękna! Nawet pomimo tego, że to satyna. Naprawdę udana kreacja :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Też nienawidzę satyny :zalamka:

21 stron: « < 7 8 9 10 11 12 13 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.