Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Dzień dobry, chciałam prosić Was o radę dotyczącą wyboru materiału na suknię ślubną. Jeśli nie uda mi się znaleźć zbliżonego modelu w salonie, chciałabym uszyć u krawcowej suknię o takim fasonie jak na zdjęciu. Koronka miałaby zostać tylko na plecach i na obwodzie u dołu sukienki. Resztę sukni chciałabym z jakiegoś niebłyszczącego i miękko układającego się materiału, który pasowałby do koronki. Będę wdzięczna za sugestie:)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
Miękki niebłyszczący to może muślin. Ale musiałabyś szyć z kilku warstw lub dać pod spód coś co usztywniłoby dół sukni i nadało jej kształt np. dzwonka.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziękuję za odpowiedź. Znalazłam jeszcze zdjęcia sukienek z materiałów, które może nadawałyby się na moją. Z czego one mogą być uszyte?

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
Hmmm może coś z grubszego atłasu (atłas ma lekki połysk, nie tak mocny ja satyna), możesz też uderzyć w kaszmir, jedwab. Generalnie najlepiej podejść do tekstylnego i poprosić o pokazanie materiałów na suknię ślubną, bez połysku :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Jeszcze raz dzięki za odzew:)

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.