Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Cześć :)

Wymyśliłam sobie suknię ślubną no i oczywiste jest, że nigdzie identycznej nie znajdę :D No i wszystko w sumie mam dopracowane poza jednym elementem. Chcę, aby dół tej sukni był taki jak na zdjęciu tyle, że długi do ziemi. Nie wiem jaki to materiał, wydaje się być nieprzeźroczysty, ale lekki i lejący. Ważne, żeby nie był ciężki, bo trzeba dać 4 warstwy materiału, aby wyszły takie falbany. Zdecydowałam się na to forum, bo widzę tu dużo życzliwych porad. Proszę o pomoc :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witaj:)
Wydaje mi się że to najlepiej uszyć z takiej mlecznej organtyny bo wiem,że są różne grubości i odcienie tej tkaniny-jak kupowałam na swoją suknie to chyba tam widziałam coś podobnego:)pozdrawiam
Gonia
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witaj...a ja ze swojego krawieckiego doświadczenia proponowałabym taka tkaninę, która kiedyś nazywała się lama (dziś tkaniny maja nowe nazwy i nie pamiętam jej na ten moment) , ale w dobrym sklepie na pewno ekspedientka będzie wiedziała o co chodzi. Jest to tkanina niespecjalnie droga, z pięknym połyskiem , ale nie błyszcząca jak satyna, i oczywiście pięknie się układa , bo jest miękka, lekka, dosyć cienka, ale nie przezroczysta.Jeśli Ci sie nie spieszy , mogę podesłać kawałek na próbę. Nie za często tutaj zaglądam , więc poprosze o przypomnienie na e-mail ([email protected]).....pozdrawiam .... Ewa:)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziękuję za odpowiedzi. Jeśli chodzi o organtynę, to nie podoba mi się ten materiał, ze wzgledu na specyficzny połysk. Ewa51 na razie nie będę Cię fatygowała, popytam w sklepie. Nie wiedziałam, że to takie skomplikowane z tym materiałem, ale strasznie mi się podoba :)

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.