Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Jak się tak wszyscy chwalą to ja też nie będę gorsza ;) Wstawiam kilka starych rzeczy i kilka nowych, próbuje założyć wymarzone atelier więc proszę o szczere opinie :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
koronkowa bluzeczka z wszytym gorsetem z satyny top z perłowej dzianiny i szyfonu, złota satynowa mini z koronkowym paskiem w talii satynowy topik
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
bluzeczki nr 1, 2 i 5 sa bombowe :okok:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
hm szczerze... to wszystkie poza niebieską na manekinie (te sterczące rogi mi się nie podobają) są świetne :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
śmiało możesz ruszać ze swoim atelier:oklasky:, naprawdę dobre prace
________________________________________________________
http://www.annapietrzykowska.pl/
http://twoj-projekt.pl

Nie ma rzeczy łatwych, ani trudnych. Są tylko rzeczy które potrafimy zrobić lub nie.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Prosisz o szczere opinie?
To ja sobie pozwolę NIE zgodzić się z przedmówczyniami.
Chodzi mi to o, że te modele nie wyróżniają się jakoś niczym szczególnym, takie same/tego typu widuję i na ulicy, i na wystawach butików (fakt, nie mieszkam w Polsce).
A po to, żeby całe przedsięwzięcie (atelier) miało jakiś sens, tak mi się wydaje, że powinnaś mieć coś swojego, niepowtarzalnego, czego nie proponuje nikt inny. Tego typu bluzeczki/sukieneczki są fajne-ale co w nich jest tak na prawdę-nazwijmy to, Twojego?
Opinia subiektywna, nie musisz się z nią wcale zgadzać,tym bardziej że wszystkim innym dziewczynom się podobało.

Jak się tak wszyscy chwalą to ja też nie będę gorsza ;) Wstawiam kilka starych rzeczy i kilka nowych, próbuje założyć wymarzone atelier więc proszę o szczere opinie :)

________________________________________________________
pozdrawiam,
Anna

Avatar użytkownika
Świeżynek
Wiem że nie wszystkim muszą się podobać moje stroje, ale właśnie po to jest konkurencja żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie, mam swój własny styl którego się trzymam i nie ''zgapiam'' z gablot. Będzie autorska limitowana kolekcja która na pewno czymś się wyróżni ale głównie chciałam się skupić na szyciu miarowym. Droga Pani Anno chętnie bym obejrzała Pani prace, bo na pewno się czymś wyróżniają ;)
Avatar użytkownika
Administrator
Mnie się bardzo podoba koronkowa bluzeczka - trafia w mój gust i w mój styl :) Pozostałe prace naprawdę udane ale jednak ta koronka... to jest to :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wiem że nie wszystkim muszą się podobać moje stroje, ale właśnie po to jest konkurencja żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie, mam swój własny styl którego się trzymam i nie ''zgapiam'' z gablot. Będzie autorska limitowana kolekcja która na pewno czymś się wyróżni ale głównie chciałam się skupić na szyciu miarowym. Droga Pani Anno chętnie bym obejrzała Pani prace, bo na pewno się czymś wyróżniają ;)
Ależ na forum od dawna jest "mój" wątek -zapraszam!
Tyle,że ja nie szyję zawodowo, a hobbystycznie, i prawie wyłącznie dla dzieci
...z gotowych wykrojów, co też zaznaczam przy każdym modelu -podając producenta/nr wykroju.

Natomiast dalej nie znam odpowiedzi -na pytanie -co jest niepowtarzalne w tych modelach? Być może zresztą to nie jest jakaś reprezentacyjna próbka, w końcu mówimy tu o kilku niezwiązanych modelach, a nie spójnej kolekcji, prawda? Tu nie chodzi o zgapianie lub nie, a raczej o "wyróżnianie" się, kreowanie czegoś ,co skłoni klienta do zakupu/lub zamówienia stroju.

--- Ostatnio edytowane 2012-07-30 22:14:02 przez Anna-Maria ---
________________________________________________________
pozdrawiam,
Anna

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Aga myślę,że to co ci teraz najbardziej potrzebne to tylko porządny KOP od nas tu wszystkich z forum,żebyś spełniła swoje marzenie!!!Szyjesz bardzo ładnie!!!Estetyka wyrobu gotowego jest na dość wysokim poziomie!Widać,że jesteś odważną dziewczyną, młoda osobą,pełną wizji i pomysłów!!!PORADZISZ SOBIE!!!Ja mocno trzymam kciuki za młode talenty!!!
Mam nadzieję że niedługo zobaczymy zdjęcia z Twojego butiku!!!Pozdrawiam!
Avatar użytkownika
Świeżynek
dziękuje bardzo :) chciałabym ale co z tego wyjdzie zobaczymy :D Anno to są tylko pojedyńcze rzeczy i tylko próbka :) Na całą kolekcje przyjdzie czas bo to niestety kosztuje.

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.