Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam wszystkich bardzo serdecznie. :D Mam na imie Aneta i dopiero zaczynam nauke szycia. Ciesze sie ze jest tu tyle milosnikow krawiectwa. Mam nadzieje ze sporo sie od Was naucze. Pozdrowienia dla wszystkich pasjonujacych sie krawiectwem.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witam serdecznie :)
Avatar użytkownika
Administrator
witamy, witamy :) Cieszę się, że do nas zawitałaś :) Mam nadzieję, że dowiesz się tu wszystkiego o szyciu.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Witam serdecznie na forum:D:D i pozdrawiamB-)

--- Ostatnio edytowane 2010-08-10 23:08:48 przez howtobeyourowndressmaker? ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Niespodzianka
Witam Cię w naszych progach:)
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Świeżynek
Bardzo Serdecznie dziekuje za mile powitanie. Ciesze ze Was znalazlam. W mojej rodzinie nikt sie nie zajmowal krawiectwem. Pamietam tylko opowiesci mojej babci o krawcach. O tym jak krawiec wysylal swoje uczennice zeby wyszly popatrzyly w ktorym domu pali sie w piecu zeby przyniesc rozzarzonego wegla do zelazka z dusza, o tym jaki byl blady bo prawie nigdy nie wychodzil z domu, itp. Tyle razy slyszalam te opowiesci ale nigdy mi sie nie nudzily.
O troche za duzo sie rozpisalam. Sorki :) Jeszcze raz dziekuje za cieple powitanie.
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Witamy Cię , Anetko, serdecznie wśród miłośników krawiectwa. Dzisiaj pozycja krawca jest na szczęście korzystniejsza niż dawniej, nawet sądząc po mnie, bo jestem krawcem dobrze ponad 20 lat, a raczej bardzo blady nie jestem, chociaż w pracowni siedzę długo.
Pozdrowienia.....
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Witaj na forum. Pozdrawiam serdecznie.

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.