Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Mariolka jestem.
Miło mi zagościć na takim forum. Zanim odważyłam się napisać , przejrzałam wątki z uszytymi przez Was ubraniami i w sumie to nie wiem czy jest wśród Was miejsce dla osóbki całkiem "zielonej" w temacie. Zacznę od tego , że obecnie uczęszczam do liceum ogólnopolicyjnego , które jak widać z krawiectwem jakoś niespecjalnie się wiąże:) Moja mama jest z zawodu krawcową, jednak od dawna nie pracuję w swoim fachu.Niestety...Zdążyła jednak rozpalić we mnie ludzką ciekawość.I tak się zaczęło.Nie mam na swoim koncie zbyt wiele. Ot co, jedna mini i kilka kokardek, pasków.Myślę jednak, że z czasem przy Waszej pomocy uda mi się nabrać wprawy:)
Jeszcze raz serdecznie wszystkich witam:)
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Witaj Mariola :). To miejsce na pewno jest dla Ciebie, bo jest tu wiele osób które chętnie odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą Ci stawiać pierwsze kroki w szyciu. Myślę, że mama może być również pomocna, bo tego się tak szybko nie zapomina. Tak mi się wydaje. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Niespodzianka
witaj Mariolu
To dobrze,że tu trafiłaś Ale próbowałbym co nieco "wyciągnąć" na temat krawiectwa od mamy-to jest Twój skarb
Owszem jesteśmy tu po to ,ażeby pomagać
Rozgość się i wpadaj miedzy musztrami:D
Pozdrawiam Artur
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj. Piszesz, że szkoła, którą kończysz ma niewiele wspólnego z krawiectwem... To co ja mam powiedzieć... w pracy zajmuję się... uwaga! przenośnikami taśmowymi :D (mam nadzieję, że wiesz co to takiego) :D
Avatar użytkownika
Świeżynek
dziękuję za ciepłe przywitanie:) Od mamy na pewno udałoby się coś wyciągnąć, ale niestety dzisiaj wylatuje do Szwecji i trochę jej nie będzie:( Także jeśli będę mogła wykorzystam Was:)Od czasu do czasu oczywiście
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Witam serdecznie:):):) na forum i nie stresuj się za bardzo, że jak twierdzisz jesteś "zielona" w kwestiach szycia:):)bo jak to się mówi "trening czyni mistrza:):)

Pozdrawiam Serdecznie i trzymam kciuki:):)

--- Ostatnio edytowane 2010-08-22 00:15:50 przez howtobeyourowndressmaker? ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj,zgadzamy się na takie wykorzystanie.:D:D:D
Avatar użytkownika
Świeżynek
dziękuję:D
Avatar użytkownika
Administrator
Witamy bardzo serdecznie i pozwalamy się wykorzystywać :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.