Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Mam kawałek satyny ok 120x 90cm.Da się coś z tego zrobić w miarę prostego?Przepraszam ,ale naprawdę dopiero się uczę
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Z takiego kawałka myślę, że starczyłoby na spódnicę lub bluzkę (oczywiście nie wiem jakie masz wymiary). Mnie osobiście podobają się takie bluzeczki bez rękawów z satyny i wydają się być łatwe w uszyciu, ale chyba i tak najlepiej jak wybierzesz wykrój (np.z Burdy) i na jego podstawie uszyjesz coś.
Z tego co wiem satyna niestety nie jest łatwym materiałem do szycia.
Chce jeszcze zastrzec, że nie jestem profesjonalną krawcową i szyje tylko trochę dla siebie i córki, dlatego mam nadzieję, że wypowie się również ktoś z większym doświadczeniem :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Świeżynek
nosze rozmiar S i głupia nie wiedziałam czy starczy.Podoba mi się bardzo bluzeczka ze zdjęcia. Wykrój jest z burdy?
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Niestety nie wiem czy taka bluzka była do uszycia w Burdzie.
Burda wydaje taką gazetkę "Szycie krok po kroku". Może z tego spróbuj coś uszyć. Tam pewnie wszystko jest dokładnie opisane jak należy szyć i będzie to dla Ciebie duże ułatwienie zwłaszcza, jak mama nie może Ci na razie pomóc.


--- Ostatnio edytowane 2010-08-19 18:23:09 przez Jola ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
tak wiem o takiej gazetce, ale niestety w mojej okolicy jest niedostępna;( poszukam czegos przez internet. Póki co serdecznie dziękuję za pomoc:)
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Ta bluzeczka znajduje się w Burdze 2/2008 na stronach 31, 68. jeśli będzie Cię interesowało to poszukaj tego numeru archiwalnego na Allegro, bo bardzo często można tam takie numery zakupić.

Pozdrawiam:):):)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
albo może coś z darmowych Ci się spodoba...
http://www.burdastyle.com/patterns?free=1&most_recent=1&page=1

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.