Wersja do druku

3 strony: < 1 2 3 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
madzik tez uważam ze to forum to skarbnica wiedzy :)Najwazniejsze to się nie zrazac i stopniowo podnosić sobie poprzeczkę .Człowiek uczy się cale życie.Oj jak sobie przypomne moje poczátki :D gdy cos mi nie wychodzolo to rzucalam tym po calym pokoju ile przeklenstw ..Potrafila mnie nawet wyprowadzic z równowagi zerwana nitka w maszynie.Teraz nie rusza mnie zerwana nitka :) i jakos bardziej jestem cierpliwa.
Avatar użytkownika
Niespodzianka
tydea
napisała Artur wróce jeszcze do tych spodni.Czyli spinasz tyl nogawek tylko po to zeby klijentka widziala jaki bedzie efekt koncowy??
A skád wiesz potem ile zwezyc nogawki?No nie kumam


Tak spinam min. z tyłu, po to żeby klienci widzieli jaki ma być efekt końcowy.
Zobacz jeszcze raz drugie zdjęcie,które wkleiłem. Widnieje tam zaznaczona linia zwężenia spodni po tzw."siedzeniu"czyli podkrój i wzdłuż tylniej nogawki. Jak to zaznaczyć,zkąd taka odległość? Po upięciu wzdłuż tylniego kantu nogawki-od środka zaznaczam kredą ile jest upiete-po wyciągnięciu szpilek mamy zaznaczone kreski. Miedzy nimi przykładamy miarę krawiecką i odczytujemy wartość. Przenosimy na skraj tylniej nogawki na wysokości w miejscu gdzie wcześniej mierzyliśmy. Na zdjęciu mni. to widać. Mam nadzieję,że załapałaś o co chodzi.
Pozdrawiam
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Stara Gwardia
OK czyli tylko tyl nogawki zwezasz? a przód nogawki zostawiasz niezmieniony.
Narysowałam szkic ,czy to o to chodzi.Np :glebokosc upięcia wynosi 5 cm to o te 5 cm zwezasz tyl nogawki na szwie wewnetrznym?Proszę zerknij czy dobrze zrozumiałam.

--- Ostatnio edytowane 2010-09-23 10:30:28 przez tydea ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ach ci faceci,w domu przydają się do przymiarek(nie tylko),a na forum służą radą,:D:D:D fajnie.:D:D:D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No faceci na tym forum sá wyjątkowi:) Pozdrawiamy ich serdecznie.
Avatar użytkownika
Niespodzianka
tydea-bardzo dobrze, tak tylko tył
przez 2 tyg nie będzie mnie bo mam kompa u "lekarza"
pozdrawiam Artur
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Oj to czekamy na Ciebie:).
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam jestem nowa na tym forum ale bardzo mi się podoba:) Potrzebuje waszej porady dostałam w spodku od swojego faceta spodnie dzinsowe do zwężenie i tak myslę jak to zrobić by nie pruć ich całych bo się chyba wściekne:( a może jakieś pomysły co na co mogę je przerobic? Czy lepiej je wyrzucić bo już jest dziura w kroku nie duża.:-S


--- Ostatnio edytowane 2011-03-05 02:04:08 przez Isana ---
Avatar użytkownika
Administrator
Isana a musisz je całe zmniejszyć czy tylko w pasie?? Chyba jednak będziesz musiała je popruć.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Możesz zrobić spódnicę dżinsową,http://www.jpdp.pl/forums/topic/156/sp-dnica-ze-spodni, albo torebkę, a jak jesteś o wiele szczuplejsza od chłopaka, to może spodnie dla Ciebie wyjdą jeśli zwęzisz po wewnętrznej stronie nogawek.Spróbuj najpierw sfastrygować i zobacz jak mniej więcej leżą. Ja w kryzysowych czasach tak robiłam i mogłam jeszcze trochę pochodzić w takich spodniach:) a jak dziurka jest nieduża, to niedługo będzie większa, gwarantuję, chyba że łatę naszyjesz, to tez dadzą rade jeszcze trochę:)
________________________________________________________

3 strony: < 1 2 3 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.