Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Przemysłu Skórzanego organizuje kurs kaletnictwa w Krakowie
Kurs jednak nie wystartuje, jeśli nie uzbiera się przynajmniej 20 chętnych.
Dlatego zapraszam wszystkich chętnych do składania podań (żadne dokumenty narazie nie sa potrzebne, jedynie podanie).

Nie jestem pracownikiem szkoły, po prostu chcę brać udział w kursie

Wszystko co wiem, to, że:

kurs jest BEZPŁATNY!

nie ma ograniczeń wiekowych (przynajmniej w górę )

organizuje go ZSO i Przemysłu Skórzanego w Krakowie


Niestety nie wiadomo jak długo będzie trwał, w jakich godzinach się odbywał itd, ponieważ to zostanie ustalone, jeśli uzbiera odpowiednia ilośc chętnych.

podania były zbierane do 20 września ale okazało się, że wciąż zbierają chętnych (nie wiadomo jak długo, może do czasu aż zbirą komplet)
podanie jest zwykłą kartką z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu
można się zapisać również telefonicznie (chociaż według p. dyrektor podania są milej widziane, bo łatwiej będzie im udowodnić, że zebrali odpowiednią ilość chętnych)
kontakt ze szkołą:
12 266 17 74 (sekretariat, nie trzeba wybierać wewnętrznego)

To jedna z niewielu (jeśli nie jedyna) szansa żeby nauczyć się pracy ze skórą, nikt nic podobnego nie organizuje
Avatar użytkownika
Świeżynek
ale czemu tak daleko? kraków jest tak daleko... ja bym z chęcią wielką poszła na taki kurs
Avatar użytkownika
Administrator
Skoro organizuje go ZSO i Przemysłu Skórzanego w Krakowie to zależy im aby kurs był w siedzibie szkoły.
W każdym razie gdybym tylko mieszkała bliżej - z przyjemnością zapisałabym się na kurs.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zgłosiłam się :-)

ale kurs będzie od lutego pod warunkiem że uzbierają ochotników jest już 10 osób.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Aaaaaa to się zgłoszę jutro :)
________________________________________________________
www.zuchdziewczyna.pl
www.sowiadziupla.pl
www.takielale.blogspot.com
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
okazja do poznania się :D jak zlot forumowy :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ale jak się zapisać, jak nie wiadomo ile i kiedy. Zresztą, skóry chyba nie ruszę, bo odpowiedni sprzęt by trzeba, choć sparwa bardzo fajna.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ale jak się zapisać, jak nie wiadomo ile i kiedy. Zresztą, skóry chyba nie ruszę, bo odpowiedni sprzęt by trzeba, choć sparwa bardzo fajna.
Wiadomo że w lutym 2013r. zapisać się można telefonicznie, jeśli uzbiera się 20 osób to oni od dzwonią z zapytaniem czy nadal cię to interesuje i podadzą więcej szczegółów :-)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Na stronie szkoły jest już dostępne podanie, które należy wypełnić i im odesłać (może być mailowo) - http://zso.szkola.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=14&Itemid=14
A tak na marginesie, to kurs jest bezpłatny, we wpisowe nie trzeba inwestować, więc nawet jeśli się okaże, że godziny jednak nie pasują albo po prostu już się nie ma ochoty można z kursu zrezygnować :) A każde kolejne podanie zwiększa szansę na start kursu :D

--- Ostatnio edytowane 2012-10-07 22:17:33 przez mechantloup ---

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.