Wersja do druku

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Od jakiegoś już czasu zaglądam na wasze forum i właśnie postanowiłam się zalogować . Myślę że na początek napiszę parę słów o sobie . Od trzech lat zajmuję się szyciem , chociaż nie jestem z zawodu krawcową, lubię jednak to co robię i sprawia mi to wiele satysfakcji. Jeżeli mi się uda to wrzucę kilka zdjęć ,tak aby pokazać co szyłam . Korzystam najczęściej z gotowych wykrojów które przerabiam zależnie od potrzeb .
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
spódniczka
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj na forum ITO, Slicznie szyjesz :)
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Śliczne ,słodko wygląda spódnica i żakiet nr 3.Model spódniczki nr4 w fasonie jaki bardzo mi się zawsze podoba i tkania jest tez urocza .
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Witaj na naszym sympatycznym forum ludzi "zarażonych" krawiectwem. Twoje ciuszki na fotkach są prześliczne, mnie szczególnie do gustu przypadły te kompleciki na zdjęciu 2 i 3 i spódniczka, szczególnie krój! Masz się czym pochwalić, prosimy o więcej !!!
A jeśli można wiedzieć, czy szyjesz zawodowo, czy tylko dla siebie ?
Pozdrowienia,
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja również serdecznie witam ITO! Sama od niedawna jestm na tym forum i mówię szczerze- jest naprawdę ŚWIETNIE!
Pięknie szyjesz, tylko pozazdrościć.Przypadła mi do gustu ta marynarka z 1 zdjęcia-chciałabym taką:) i bardzo podoba mi się krój tego żakieciku z 2 zdjęcia. PIĘKNIE!
Avatar użytkownika
Administrator
Od jakiegoś już czasu zaglądam na wasze forum i właśnie postanowiłam się zalogować . Myślę że na początek napiszę parę słów o sobie . Od trzech lat zajmuję się szyciem , chociaż nie jestem z zawodu krawcową, lubię jednak to co robię i sprawia mi to wiele satysfakcji. Jeżeli mi się uda to wrzucę kilka zdjęć ,tak aby pokazać co szyłam . Korzystam najczęściej z gotowych wykrojów które przerabiam zależnie od potrzeb .
ITA witaj! Jestem pod wrażeniem Twoich prac! Pięknie, starannie i czysto! Żakiecik z pierwszego zdjęcia - pierwsza klasa :)
Na podforum "nasze dzieła" możesz pokazać więcej swoich prac -> NASZE DZIEŁA
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witam i ja. Pokazałaś piękne dzieła, mam nadzieję, że po trzech latach i ja będę umiała tak szyć. Gdzie i jak się nauczyłaś szycia?
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Szyję od kilku lat , kiedyś dla siebie i małej córeczki a od niedawna we własnej pracowni . Mimo że miasto nieduże to coraz więcej klientek przychodzi . Myślę o jakiejś reklamie bo mogła bym szyć więcej ale nie wiem jeszcze na co się zdecydować a to są jednak koszty . Narazie pozostaje mi poczta pantoflowa i nadzieja że z wiosną więcej osób do mnie trafi . Dziękuję dla was wszystkich za piękne słowa pochwały , chociaż ja zdaję sobie sprawę że moim dziełom daleko do ideału , ale jak już wcześniej pisałam jestem samoukiem i stale się uczę . Jednak wydaje mi się że najlepiej wychodzą mi żakiety , ale wciąż mam problemy z sukienkami , a tak je lubię. Myślę że z waszą pomocą nauczę się czegoś więcej . Wielkie dzięki za ciepłe przyjęcie na forum.
________________________________________________________

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.