Wersja do druku

14 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Administrator
Słodkie te czapy :D Szczególnie ta z futerkiem :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Agatko, piękny pokaz Twoich krawieckich prac. Mam słabość do szycia takich kolorowych sukieneczek i spódniczek i dlatego podobają mi się wszystkie i czapeczki też. Muszą być cieplutkie, a tegoroczna zima ma być sroga. A wracając do ciuszków to pierwszą nagrodę przyznałbym tej śliwkowej sukieneczce, chyba z szyfonu, a drugie miejsce ex aequo niebieska sukieneczka w kwiaty i prześliczna , różowa spódniczka w grochy, ale naprawdę wszystkie ciuszki kwalifikują się na pierwsze miejsce !!!
Masz talent do szycia, nie zaniedbuj tego , bo to naprawdę warto takie umiejętności mieć i korzystać z nich.
Serdecznie pozdrawiam,

--- Ostatnio edytowane 2010-09-22 03:32:11 przez Wojtek ---
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Ojej, dzięki.
Uwielbiam kolory i wyraźne wzory stąd ta kolekcja.
Teraz chcę poszyć trochę toreb i czapek więcej. to wszystko do galerii.
najgorsze jest to, że wszystkie rzeczy tam wstawiam, nie zawsze od razu sprzedaję i nie mogę sama w tym pochodzić.
Bo cieszy mnie nie to, że sprzedam swoje ubrania a bardziej to, że ktoś będzie to nosił ,że mu się spodobało i będzie to mojej produkcji zazwyczaj pojedynczy egzemplarz.
Szycie sprawia mi ogromną radość.


--- Ostatnio edytowane 2010-09-24 08:44:55 przez Agata S. ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
a teraz pokażę jak zmienić stary żakiet. Zakupiłam go w ciuchu, dobrej firmy, dobrze skrojony i zmieniłam jego styl na militarny. Natychmiast znalazłam chętnego w galerii.

--- Ostatnio edytowane 2010-09-22 14:41:53 przez Agata S. ---

--- Ostatnio edytowane 2010-09-24 08:41:56 przez Agata S. ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jestem pod wrażeniem, piękne sa te Twoej dzieła. Bardzo podobają mi sie sukienki
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Sukienki mają duże wzięcie w galerii.
a teraz zobaczcie jeszcze jedną sukienkę.
jest charakterystyczna dla Burdy. to już rozmiar 40.
Jak widać uwielbiam kolory.



--- Ostatnio edytowane 2010-09-22 14:10:06 przez Agata S. ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
nie zawsze mam ładnie wykończone rzeczy od spodu szwy tzn. jak widzę, że materiał niespecjalnie będzie się siepał to go nie obrębiam, to samo z podszewką czasami zostawiam ją nie obrębioną (ale tylko czasami).
Hmm... mówiąc w skrócie - niedopuszczalne.

Tak samo, jak niedopuszczalna jest moim zdaniem nachalna reklama galerii. Niema w każdym poście jest odsyłacz do niej.

Pohamuj się trochę, bo już mnie to mierzi - i pewnie nie tylko mnie.

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ciuszki ładne,ale co z tym wykańczaniem?Lewa strona tak samo ważna jak prawa!!!!!!!!!Ciekawa jestem reakcji klientów,którzy kupią coś takiego, a co się dzieje po praniu?MASAKRA.Droga Agato nie gniewaj się ale my tu nie tylko chwalimy ale też wyrażamy opinie.Moim zdaniem lepiej uszyć mniej ale lepszej jakości.Pamiętaj zadowolony klient zawsze wraca,a zawiedziony???????Pozdrawiam i sory jeśli uraziłam.:):):)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Nie czepiajcie się już tego wykańczania. Pisałam, że występuje to sporadycznie i tylko wtedy gdy szyję dla siebie i gdy materiał się nie siepie.
Na sprzedaż wykańczam jak należy. Więc bez obaw.


--- Ostatnio edytowane 2010-09-24 08:41:15 przez Agata S. ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Reklama jest zabroniona:

7. Nie zamieszczaj tu reklam - uważam to za spam i będą one usuwane.


Generalnie przymykam oko na reklamy zamieszczane przez użytkowników forum gdyż najczęściej umieszczają linka do swoich blogów/sklepików itp. w podpisie.
Agato proszę Cie abyś powstrzymała się przed reklamowaniem swojego sklepu, masz już swój wątek z nazwą pracowni :) Jeśli chcesz się bardziej wyróżnić proponuję wykup reklamy - po lewej stronie w ramce jest "zostań sponsorem". Te reklamy są naprawdę niedrogie, są to wręcz groszowe sprawy.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

14 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.