Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam wszystkich miłośniczek krawiectwa. Moją pasją też jest krawiectwo. W tym poście piszecie o kursach krawiectwa, chętnie poszła bym na taki kurs. Nie dawno usłyszałam przez przypadek rozmowę dwóch koleżanek w tramwaju. Rozmawiali że wkrótce będzie otwarte w Warszawie coś w rodzaju kawiarenki szyciowej. Będzie sala, maszyny do szycia, duże lustra, stoły krawieckie itd., sklepik z tkaninami. W tym miejscu można będzie sobie przyjść i szyć, popatrzeć co inni szyją, wypić w przerwie na kawę i ogólnie spędzić ciekawie czas z pasjonatkami szycia. Do dali że trzeba to rozgłosić w necie, by wszyscy chętni i zainteresowani mogły wypowiedzieć swoją opinię o tym pomyślę i zapisać się. Pomyślałam sobie że tutaj na forum to dobre miejsce na taką informację. Ja wpisuje się pierwsza, a Wy???

Pozdrawiam, i czekam na chętnych.:)
Sandra Shanon.
Avatar użytkownika
Świeżynek
chętnie skorzystałabym:D alee do stolicy daleko:zly:
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witaj.

Wiesz jesli te spotkania będą w wikędy to zawsze można zatrzymać się u znajomych. SZkoda że nikt więcej nie odezwał się. Żeby prze małe zainteresowanie kawiarenka nie została tylko w płanach. TAk często bywa. MAm nadzieje że znajdzie się jeszcze kilka chętnych.
Pozdrawiam.
Sandra Shanon.
:)
Avatar użytkownika
Świeżynek
500 km to nawet na weekend za daleko niestety....a szkoda chetnie bym skorzystała :-)

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.