Wersja do druku

3 strony: < 1 2 3 >

Avatar użytkownika
Administrator
strasznie mi się podobają sukienki z haftami i moje ulubione spódnice ołówkowe,
w nich tak kobieco się czuje :zawstydzony:
http://www.youtube.com/watch?v=3EsV0tCFUyY&feature=related

Co Dior to Dior - najbardziej trafia w mój gust :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
wszystko piękne, ale to schodzenie po schodach to żart jakiś co dla niektórych :D... nie mogę :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Piękny pokaz Diora! Lata '50 wracają...

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
wszystko piękne, ale to schodzenie po schodach to żart jakiś co dla niektórych :D... nie mogę :D
Ej Monia, az po minach modelek bylo widac powage sytuacji:)niejedna tam pewnie miala mokro...hhihi
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja też nie mam ulubionego projektanta, każdy z kreatorów ma jakąś kolekcje lub strój który zapiera mi dech. Wera Wang ma świetne suknie ślubne, Baczyńska miała taką zwiewną kolekcję i bluzke z takimi paseczkami mrrrr, Marchesa ma też świetne sukienki, Marc Jacobs tez suknie, Manolo Blahnik niesamowite buty, w ostatniej kolekcji Rina Cossack falbany i zieleń....można by tak bez końca.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
wszystko piękne, ale to schodzenie po schodach to żart jakiś co dla niektórych :D... nie mogę :D
Ej Monia, az po minach modelek bylo widac powage sytuacji:)niejedna tam pewnie miala mokro...hhihi
No ja tez bym była spocona :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piękny pokaz Diora! Lata '50 wracają...

Ania
niech wracaja, bo to taka kobieca moda, podkreslajaca, talie, a chowajaca biodra ;) w sam raz dla mnie :D
A to schodzenie po schodach mialo byc zapewno bardzo dystyngowane i eleganckie, a w rezultacie wygladalo strasznie sztucznie - takie szpilki nadaja sie do siedzenia, a nie do akrobacji ;)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A ja ostatnio w Zielonej Górze spotkałam na swojej drodze Ewę Minge. Żałuje że nie zrobiłam sobie z nią zdjęcia. Ale to dlatego że byłam zaskoczona, wiedziałam że to ktoś znany ale dopiero po czasie zajażyłam. Tak naprawde nie zwróciłabym uwagi na nią gdyby nie płaszczyk który miała na sobie, to pierwsze co zauważyłam:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A ja ostatnio w Zielonej Górze spotkałam na swojej drodze Ewę Minge. Żałuje że nie zrobiłam sobie z nią zdjęcia. Ale to dlatego że byłam zaskoczona, wiedziałam że to ktoś znany ale dopiero po czasie zajażyłam. Tak naprawde nie zwróciłabym uwagi na nią gdyby nie płaszczyk który miała na sobie, to pierwsze co zauważyłam:)
Pewnie też bym stanęła jak słup soli...:krzyk:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jeśli chodzi o spotykanie znanych ludzi na ulicy, to mnie śmieszy zachowanie ludzi,
często spotykam w moim ulubionym sklepie pewnego aktora i czuć od razu dziwną atmosferą w sklepie jak się wejdzie...jest taka cisza, gdzie nie gdzie słychać szepty... ludzie pochowani za półkami i śledzą każdy krok biedaka.... w sumie wychodzi na to że on sam jest w tym sklepie....no chyba że ja w paruję :-) ja tam udaje że go nie znam i traktuje jak zwykłego ludzia ;-) a ludziska pochowani za półkami, próbują oczami przemówić do mnie "...hej kobieto, czy ty wiesz kto to jest...przestań się celebrować, schowaj się... " :D:D:D
________________________________________________________

3 strony: < 1 2 3 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.