Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Drogie Panie!

Znacie dobry punkt serwisowy, lub kogoś kto wyreguluje mi maszynę? Nie mieszkam już u siebie, a tam w serwisie Łucznika cena stała -40zł, zaś we Wrocławiu zaśpiewali mi 110zł...

Posiadam Łucznika - Zofię 2015 i znów mam problem z pętelkowaniem którego już różnymi sposobami próbowałam się pozbyć i nic. Ostatnim razem regulacja pomogła.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam, we Wrocławiu ta cena to chyba norma, też pytałam w kilku miejscach. Ale jeśli już miałabym polecać konkretny serwis, to ten na Pomorskiej 15. Jak dla mnie przemiła obsługa i fachowe doradztwo, właściciel nie wciska niczego na siłę. Na miejscu prowadzona jest też sprzedaż maszyn, akcesoriów i są bardzo tanie nici. Ale lepiej wcześniej się upewnij czy prowadzona jest też tam naprawa "nowych" Łuczników.


--- Ostatnio edytowane 2012-10-26 16:22:21 przez Silberdora ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
Odświeżam stary temat, bo nie wiem, czy to aktualne informacje. Szukam we Wrocławiu dobrego miejsca, gdzie można wyregulować maszynę do szycia z Lidla?
Z góry dziękuję za pomoc!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Odświeżam stary temat, bo nie wiem, czy to aktualne informacje. Szukam we Wrocławiu dobrego miejsca, gdzie można wyregulować maszynę do szycia z Lidla?
Z góry dziękuję za pomoc!
Post wyżej jest informacja, że na Pomorskiej, można sprawdzić czy nadal tam jest.
Znalazłam np. to: +48) 71 321 13 53
605 884 110
[email protected]




--- Ostatnio edytowane 2017-05-29 09:49:55 przez mamamarta ---

--- Ostatnio edytowane 2017-05-29 10:17:38 przez mamamarta ---
________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witam "poszukiwaczy speców maszynowych". Korzystałam z usług zakładu przy ul.Pomorskiej pół roku temu. Cena za przegląd, wyregulowanie, nasmarowanie, wymianę części to 150zł. Ale za części do wymiany płaci się dodatkowo, za jedną maszynę zapłaciłam 180zł, za drugą 170zł. Uważam że to drogo, ale z drugiej strony - chyba warto. Pan wytłumaczył co maszynom dolegało, co trzeba wymienić, udzielona gwarancja na 6 m-cy (jeszcze miesiąc:(. Obie maszyny działają bardzo dobrze. Jestem zadowolona, mogę polecić ten zakład.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Przy ulicy Pomorskiej niestety nie przyjmują do serwisowania maszyn z Lidla. Jako powód podają, że są wyprodukowane we Włoszech a oni się włoskimi maszynami nie zajmują.

To samo dotyczy niestety maszyny Merrylock 689. Serwisują overlocki, ale tylko te bez funkcji coverlocka.


Obdzwoniłam pół Wrocławia, i jakoś nie mogę znaleźć zaufanego serwisu. Jedyne miejsce, jakie dotąd znalazłam, gdzie mogę zrobić przegląd obu wyżej wymienionych maszyn to Art-Masz przy Trzebnickiej, ale ma tylko jedną opinię w internecie i to bardzo złą, więc jakoś nie mogę się przekonać. :(

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.