Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witam, poszukuję nazwy numeru Burdy, w której jest wykrój ramoneski. Wiem, że na 100% był, ale nie wiem w którym numerze...
Będę wdzięczna jeśli ktoś będzie w stanie podać numer magazynu :-)

--- Ostatnio edytowane 2010-10-01 11:08:12 przez iskralight ---

--- Ostatnio edytowane 2010-10-01 11:08:28 przez iskralight ---
Avatar użytkownika
Administrator
To było w tym roku?? Kojarzysz może??
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kurcze,właśnie w tym problem. Nie mam pojęcia kiedy to było. Znalazłam w internecie blog dziewczyny, która ma uszytą ramoneskę właśnie z wykroju z Burdy (tak pisze), ale dziewczyna mi nie odpisuje :-(... A właśnie miałam nadzieję że mi poda numer gazety... W ogóle nie mam pojęcie skąd można wziąc taki wykrój, poza Burdą...
Avatar użytkownika
Administrator
Ojej to jak szukanie igły w stogu siana. Zapodasz fotkę tej ramoneski to może mi się coś skojarzy.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
jest kurtka w stylu ramoneski (sportowa zapinana asymetrycznie na suwak) model 111 w Burdzie 12/2009 rozmiary wg burdy 36-44 , dł tyłu ok 55 cm
kliknij link =http://www.burdamedia.pl/files/wykaz_modeli_12_09.pdf to ją zobaczysz



--- Ostatnio edytowane 2010-10-01 15:47:27 przez pajesia ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja poszukam jak znajdę coś to dam znać.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
jest kurtka w stylu ramoneski (sportowa zapinana asymetrycznie na suwak) model 111 w Burdzie 12/2009 rozmiary wg burdy 36-44 , dł tyłu ok 55 cm
kliknij link =http://www.burdamedia.pl/files/wykaz_modeli_12_09.pdf to ją zobaczysz



--- Ostatnio edytowane 2010-10-01 15:47:27 przez pajesia ---
STRASZNIE, STRASZNIE MOCNO DZIĘKUJĘ ! O TO MI CHODZIŁO! To biorę się za poszukiwania tego numeru :-).
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ale czy to na pewno to wydanie? Ten link, który podałaś, to wykroje z najnowszej Burdy dla dużych. "Duże jest piękne" 2 / 2010
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Manuskrypt, tę kurtkę mam w numerze 12 z 2009 roku. Taki link wkleiłam.

Niewykluczone, że powtarzają się wykroje w większych rozmiarach, jako 'duże jest piękne' - jednak nigdy nie przeglądałam Burd z większymi rozmiarami
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pod obrazkiem są wypisane rozmiary: 36-44, a 36 to mały rozmiar :-).
Już kupiłam dwie Burdy na allegro, ten numer 12/2009, i znalazłam jeszcze inny krój ramoneski w Burdzie 2/2010 :-).
Dziękuję jeszcze raz :-).

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.