Wersja do druku

3 strony: < 1 2 3 >

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Oooo bardzo się cieszę, słysząc tak pozytywne opinie ;) na razie chętnych na zakup nie mam, jednak mam nadzieję, że ktoś się skusi ;) Jeśli ktoś miałby chęć zakupić to proszę pisać to się dogadamy ;)

--- Ostatnio edytowane 2012-11-06 15:37:07 przez Angel ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piękne bardzo mi się podobają, może wystaw na allegro lub w jakimś sklepie internetowym?
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
A no najpierw spróbowałam tutaj, pomyślę o tym. ;)

--- Ostatnio edytowane 2012-11-07 16:37:08 przez Angel ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Fajne kule :) W zeszłym roku moja koleżanka całą masę takich porobiła - fajnie na choince się prezentowały. W sprzedaży też już takie widziałam, ale spróbować zawsze warto - chociaż allegro nie jest najlepszym miejscem do sprzedaży takich rzeczy, bo tam ludzie szukaja jak najtańszych produktów.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Jednak do jakiegoś sklepu internetowego to myślę, że raczej nikt mi tego nie weźmie.. prawda?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja bym celowała w serwisy z rękodziełem, ale takie otwarte, w których nikt cię nie musi "zaprosić" :)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
A masz może link to takiego przykładowego ? ; )
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Jak możecie to byłabym wdzięczna za przekazanie tego linku Waszym koleżankom, znajomym: http://www.rekodzielo.net.pl/ogloszenie-5126-Bombki_choinkowe.html
Pozdrawiam serdecznie i czekam na dalsze opinie ;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
np. Artillo.pl, pl.dawanda.com , od sprzedaży płaci się 5% sumy, wystawianie jest darmowe
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
śliczne bombki :oklasky::oklasky:

3 strony: < 1 2 3 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.