Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam,

Proszę o pomoc w kwestii naprawy rozdarcia spodni jeansowych. Poniżej zamieszczę zdjęcia, proszę o tylko fachowe rady.

Czytałem o taśmach klejących, prasowankach, klejach ale nie wiem czy nie ma innego sposobu, bardziej fachowego. Czy może mam udać sie do jakiejś szwalni? Naprawdę zależy mi na takiej naprawie przy której załatana dziura będzie jak najmniej widoczna.

Zna ktoś osoby lub firmy, które maja w tym doświadczenie? Spodnie mogę dostarczyć na cały Górny Śląsk, województwo swiętokrzyskie, lubelskie w okolicach trasy dk 78. Koszty mnie mniej interesują.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Pozdrawiam

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
W którym miesjcu jest ta dziura umiejscowiona?
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Mniej więcej na środku kolana.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jezeli ma to byc nie widoczne to chyba trzeba poszukac sprawdzonego zakladu zajmujacego sie cerowaniem artystycznym, przykro mi jedynie, ze nie moge polecic konkretnego bo bardzo dawno nie korzystalam.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
W szwalni zrobiliby tylko wielkie oczy...:)

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Administrator
Jezeli ma to byc nie widoczne to chyba trzeba poszukac sprawdzonego zakladu zajmujacego sie cerowaniem artystycznym, przykro mi jedynie, ze nie moge polecic konkretnego bo bardzo dawno nie korzystalam.
Zgadzam się :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi, będę szukał dalej i dam znać o efekcie:)

Mam jeszcze pytanie gdzie mogę szukać ściągacza w tym przypadku do bluzy, bo kiedyś korzystałem z usług pralni i podczas suszenia lub prania po prostu się rozlazł. Ściągacz ten nie jest jak typowe, bardzo twarde i syntetyczne ściągacze lecz raczej przypomina bawełnę z jakąś domieszką( jak sweterki np. reserved;) te bardziej delikatne). W internecie znalazłem mało pozycji, jedynie jakieś "czeskie ściągacze" itp. Do tego dochodzi jeszcze dobór koloru i wymiaru. Gdzie najprędzej zakupię takie coś?

A może da się taki ściągacz "wskoczyć ponownie" lub zwęzić i zrobić jakieś wstawki? Jak są potrzebne zdjęcia to chętnie wstawię

Proszę nie myśleć, że zawracam głowę ale to były b.drogie ubrania i jest mi trochę żal, że nawet się z nich nie nacieszyłem. Zresztą mam zacięcie do naprawiania różnych rzeczy:)

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Troszke o sciagaczach rozmawialysmy tu:

http://ekrawiectwo.net/board/thread/52002/sciagacz-do-bluzy/?page=1#post-52002

A co do naprawy obecnego to byc moze daloby sie cos wykombinowac, zalezy w jakim jest stanie tak. Poprosimy o fotki :)

ps. sorki za orta w slowie "niewidoczne" :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Oto fotki ściągacza.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wg mnie nie wygladaja zle :D
Dla mnie rozciagniety sciagacz to taki, ktorego jest zdecydowanie wiecej niz bluzy :D

Jezeli wg Ciebie jest rozwleczony to moze zbierze go szeroka guma wpuszczona w srodek? Osobiscie bym go chyba nie wymieniala bo obawiam sie, ze lepszego nie kupisz :)
________________________________________________________

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.