Wersja do druku

12 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Administrator
Świetna! Uszyłabym taką mężowi bo lubi półokrągłe dekolty :)
Zdrowia życzę!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo fajna bluza wyszła :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Super rzeczy!
Sweterki boskie po prostu, niby proste, a jednak aż chciałoby się takie nosić :)

Z ciekawości, bo jako że jestem totalną amatorką - ile zajmuje Ci uszycie takiego sweterka np?
Mnie czasu brak, ale kolejny mój projekt w myślach, to w sumie podobna bluzka, tylko dzianiny się boję, bo to pierwszy raz. Wykrój z burdy, babci mi brakuje :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Edek, świetna robota i podobnie jak Sus, uszyłabym mężowi bo mój sweterków w serek nie lubi i nawet nei chce na nie patrzeć a ty z jakiegoś wykroju uszyłeś?
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bluza świetna.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Cóż powiedzieć uszytki super :oklasky: kurtka twoja syn mój ocenił zajefajna a od babci wchłaniaj wiedzę na maxa nie ma nic cenniejszego a tak wogóle to kzdrowiej szybko bo czekać będziemy na nowe dzieła:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Tez bardzo mi się podoba ta bluzeczka, świetna no i dużo zdrówka oczywiście :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
http://monikamagdalena.blogspot.com/ napisał w dniu 2013-01-07 18:23:27:
Edek, świetna robota i podobnie jak Sus, uszyłabym mężowi bo mój sweterków w serek nie lubi i nawet nei chce na nie patrzeć a ty z jakiegoś wykroju uszyłeś?
zrobiłem wykrój z bluzy którą kupiłem w Pull&Bear
położyłem na płasko na stole, pomierzyłem później na półpergamin i działam ołówkiem ;)

@Agata
jeżeli mam już zrobiony wykrój to samo szycie nie trwa nawet dwie godziny, ten pierwszy zielony szyłem długo ale to dlatego, że musiałem zrobić wykrój. Babcia twierdzi że nie lubi szyć dzianiny w sumie to nie wiem czemu, bo mnie się bardzo dobrze ją szyje, oczywiście jeżeli jest dobrej jakości raz kupiłem takie "cudo" że przeszyć się tego nawet 60 igłą nie dało bo takie było wiotkie i cienkie.

dzisiaj już mi o niebo lepiej, theraflu jest bardzo skuteczne!
________________________________________________________
http://envyandcharm.blogspot.com/ - moje podrygi prawie na poważnie
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Fajna bluza!!
Na jakiej maszynie zszywasz swoje dzianiny?? (stębnówka, overlok?) Ja się jeszcze nie odważyłam szyć dzininy, leży w szafie od roku, zaś igły do dzianin od pół roku w pudełku. :P
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Fajna bluza!!
Na jakiej maszynie zszywasz swoje dzianiny?? (stębnówka, overlok?) Ja się jeszcze nie odważyłam szyć dzininy, leży w szafie od roku, zaś igły do dzianin od pół roku w pudełku. :P
pierwsze rzeczy szyłem na starym łuczniku w walizce a obszywałem overlockiem 4 nitkowym najzwyklejszym też z łucznika. Teraz szyje na husqvarna huskystar 290 a overlok został :)
________________________________________________________
http://envyandcharm.blogspot.com/ - moje podrygi prawie na poważnie

12 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.