Wersja do druku

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
W poniedziałek wybieram się do Poznania na zakupy . Do tej pory najczęściej odwiedzałam hurtownie w okolicy ul. Głogowskiej np. Polimex, U Stefana, Grażka, Nowa, i oczywiście Bemax. A czy możecie mi polecić jakąś hurtownie z tkaninami , żeby był duży wybór , w miarę tanio i żebym nie musiała kupować od razu całej belki:)Jak macie jakąś sprawdzoną to podpowiedzcie.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mieszkam w Poznaniu ,i powiem że też uczęszczam do tych hurtowni ale w szczególności do Stefana .Większość
tkanin jednak kupowałam na allegro .Jestem też w trochę innej sytuacji bo jak coś potrzebuję to proszę żeby szefowa mi kupiła lub sprzedała ,tkaninę ,jak mi się podoba .
Ale jest hurtowna w Swarzędzu ,gdzie byłam i mają większy wybór i nie trzeba było kupować belkami .Ale nie znam adresu .Jeśli się orientujesz gdzie to to mogę Ci wytłumaczyć jak dojechać .Ale nie byłam tam juz dawno więc nie gwarantuję co tam jest teraz .
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Administrator
Chciałam tylko poinformować, że w Pszczynie otwarto filię Polimexu :) ul. Bielska 50a. Z tego co widzę to ceny bardzo korzystne.

Dziewczyny zaopatrujące się w Polimexie - czy można kupować w detalu czy tylko hurtowo??
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.